Co vás čeká- Daredevil nás zavede do svých záznamů a složek a podíváme se na osobu a jeho velkého nepřítele jménem Mr. Fear!

Prosinec 2008

Namor the Sub-Mariner

31. prosince 2008 v 18:51 Fantastic Four - protivníci

Namor the Sub-Mariner


Pravé jméno- Namor McKenzie

Bývalé identity- Namor the first, the Avenging son, Rex,
The old man, Joe Pierre, Sealord

Národnost- atlantská

Poprvé spatřen- Motion Picture Funnies Weekly

Schopnosti-
Namor disponuje obrovskou silou, díky které dokáže uzvednout až 100 tun, ale to platí jen, když je v přímém kontaktu s vodou. Když je mimo vodu jeho síla se zmenšuje a to závisí na množství času stráveného mimo ní. Síla mu může klesnout až na sílu obyčejného člověka. Spolu se silou má taky velkou výdrž, rychlost a značné reflexy. Dokáže plavat obří rychlostí až 96,56 km za hodinu. Namor dokáže také létat, nebo se spíše vznášet díky malým křidélkům na jeho kotnících. Je dokonce telepaticky propojen s většinou mořských živočichů. Jeho těla je speciálně upraveno pro pobyt pod vodou, takže snese obrovský tlak, se kterým se může setkat v mořských hlubinách. Také má speciálně vylepšen zrak, aby mohl v mořských hlubinách dobře vidět. Toto mají ale všichni Atlaňťané. Má dokonce psychické propojení se svou sestřenicí Namoritou. Voda pro něj funguje jako regenerační místnost. Jakmile se do ní ponoří, jeho ztracené schopnosti jsou obnoveny a jeho zranění vyléčeny.

Životopis-

Namor ztratil paměť. Zapomněl kdo je a tak zůstal bydlet v jistém hotelu. Tím že zapomněl, že se musí vrátit do moře, tak strašlivě zestárnul. Jednoho dne za ním přišel recepční spolu s nějakým mladíkem. Mladík se představil jako Johnny Storm. Recepční řekl Namorovi, aby předvedl svou sílu. On nechtěl, ale pak ji předvedl. Nakonec to skončilo rvačkou mezi ním a recepčním, kterému přišlo na pomoc několik lidí. Johnny při boji pozná, že se jedná o Namora a vhodí ho do moře a doufá, že se mu paměť vrátí. To se také stane a Namor téměř okamžitě nabere zpět své síly. Poté se vydá hledat své království Atlantidu. Když zjistí, že byla zničena lidmi přísahá jim pomstu. Díky tomu se také utká s FF. Při boji se ale zamiluje do Sue Storm a chce jít pojmout za ženu. Řekne jí, že když si ho vezme, tak jí ani lidem nic nehrozí. Než mu Sue odpoví, tak se na něj vrhnou FF a Namor raději uteče do moře.(Fantastic Four 4)

Namor plave v moři a zaútočí na něj nějaká ponorka. Namor se na ní vrhne, ale technologie, kterou byla vyrobena je neuvěřitelná. Namor zjistí, že ji ovládá Dr.Doom. Tito dva se nakonec rozhodnou, že budou spolupracovat na porážce FF. Namor tedy udělá, jak se dohodli. Vloupe se do Baxterovy budovy a tam připojí jeden z Doomových přístrojů. Pak se dá s FF do boje. Najednou se celá Baxterova budova začne vznášet. Namor jim vysvětlí co udělal a pak si uvědomí, že Doom chce FF zničit a je mu jedno, jestli při tom zemře i on. Namor tedy skočí na Doomovu loď. Probourá se dovnitř, ale v tom ho Doom zasáhne svou energií. Namor ji ale dokáže vstřebat a pošle ji zpět na Dooma. Toho to prorazí raketou ven. Namor pak přeprogramuje loď, aby se vrátila zpět. Sám potom pohřbí Doomův stroj pod mořem.(Fantastic Four 6)

Namor se dozví, že FF zbankrotovali a že končí. Namor si koupí jedno filmové studio a plánuje při falešném natáčení FF zabít. Pošle jim tedy pozvánku a ví, že to neodmítnou. Začne s nimi tedy natáčet a pro každého z FF přichystá smrtelnou past. Když si již myslí, že jsou mrtvý, tak zajde za Sue a požádá ji o ruku. Když se ale Sue dozví co udělal, tak ho vyzve na souboj. Po chvíli se tam ale objeví všichni z FF a chtějí se připojit. Sue ale řekne, že oni splnili svou část dohody a teď je řada na něm. Namor přizná, že to je pravda a dá jim peníze, za účast při natáčení.(Fantastic Four 9)

Namor se od vodních živočichů dozví o tom, že ho Human Torch vyzývá k bitvě, ale nechce výzvu přijmout, jelikož se bojí, že by na něj Sue byla naštvaná. Nakonec to stejně udělá a dojde k velké bitvě. V jedné chvíli je Namor pohřben pod hromadou písku na mořském dně. Když se z toho dostane, tak vidí Torche, jak se vrací domů a je rád, že to takhle dopadlo. (Strange Tales 107)

Namor plave v moři a stále se snaží najít někoho ze svého rodu. V tom ale vycítí, že nějaká cizí mysl se snaží ho ovládnout. Chvíli s tím bojuje, ale nakonec svůj boj prohraje. Když se probere stojí před ním Sue a za ním zbytek FF. Namor se zeptá Sue, jestli se k němu přišla připojit. Sue řekne, že její loajalita patří FF. Celá Fantastic Four tedy odejde a Namor si říká, že mu spadl kámen ze srdce.(Fantastic Four 14)


Incredible Hulk 2

30. prosince 2008 v 23:36 Incredible Hulk - příběhy
Název- Teror ropuších lidíDatum vydání- červenec 1962


Příběh-


Část 1: Přichází ropuší lidé


Hulk stojí v močálu a všimne si ho jeden policista. Ten si rychle sedne do auta a jede na stanici. Po cestě zavolá posily a vyžádá si vyklizení silnic. Hulk jde dál močálem a v tom tam přijede dodávka plná policistů. Ti hned vyběhnou a skočí na Hulka. Ten je ale srazí na zem. Chvíli se to opakuje, pak tam přijede Rick Jones a řekne Hulkovi, aby ho následoval, že ho zavede do bezpečí. Ropuší lidé cestují vesmírem ve své magnetické lodi a najednou se přiblíží k Zemi. Řeknou si, že zde by konečně mohli najít nějakou inteligentní mysl. Přistanou tedy v poušti a spustí svůj přístroj na vyhledávání vysoké mozkové aktivity. Bruce a Rick míří do pouště, když potkají Betty a Thunderbolt Rosse. Betty mu řekne, že o něj měla takový strach od té doby co Hulk utekl. Thunderbolt zase řekne, že Bruce je srab a vždycky si najde díru do které se schová. Betty poprosí Bruce aby jejího otce ignoroval. Bruce řekne, že Hulk by se nikdy neobtěžoval s takovým člověkem jako je on. Betty se pak zeptá, kam mají s Rickym namířeno. Bruce řekne, že jedou do pouště kvůli malému vědeckému výzkumu. Po chvíli najdou velkou podzemní jeskyni, kterou Bruce označí jako dokonalé místo. Jeskyně vede až pod místní jezero, takže je velmi těžko přístupná a ven se dá dostat jen cestou, kterou se dostanete dovnitř. Bruce a Rick tam připraví obří betonový odsunovací kvádr. Bruce řekne, že tady ho musí Rick každou noc zavřít a každé ráno ho zase pustit ven. Rick řekne, že se přece nemůže takhle zamykat každý večer. Bruce řekne, že musí do té doby, než se naučí Hulka ovládat. Rick řekne, že ho nezklame. V tom ze stínů vyběhnou ropuší lidé a hodí je na betonové dveře. Oba jsou mimo.


Část 2: Vězňové ropuších lidí


Oba se proberou a jsou již v lodi ropuších lidí. Ti se připravují k odstartování a než vzlétnou tak vyhodí ven Ricka. Pak přijde jejich velitel, který si říká Torrak a řekne, že jejich flotila je připravena napadnout a obsadit Zemi. Nejdřív ale chtějí vědět jak jsou lidé vyspělí. Bruce odmítá cokoli prozradit a tak řeknou, že jestli bude odmítat i nadále, tak budou jejich magnetické lodě kroužit kolem Země a obrátí tak její gravitaci. Bruce neví co má dělat. Podívá se z okna na svou planetu a uvidí, že tam je již noc. V tom se změní na Hulka. Hulk chce vědět kde je. Hulk začne mlátit ropuší lidi a pak je vhodí do jedné místnosti, kterou pak zabarikáduje, takže nemůžou ven. Pak si Hulk všimne jak loď vypadá a řekne si, že s takovouhle lodí by mohl donutit celé lidstvo ke strachu a stal by se lovcem místo kořisti. Ross je informován o neznámém plavidle, které právě proletělo atmosférou. Ross nechá vystřelit raketu, která loď zasáhne. Když loď spadne na zem, tak jí vojáci obklíčí.


Část 3: Bruce Banner, hledán za zradu


Když se rozestoupí kouř, tak jediný kdo je v lodi je Bruce Banner. Ross nařídí jeho okamžitě zatčení. Když jsou vojáci pryč, tak vylezou také ropuší lidé, kteří byli schováni a vyšlou signál pro flotilu, že přišel čas na zahájení útoku. Bruce sedí v cele a přišel za ním Rick. Burce mu řekne, aby neměl strach, že se to vysvětlí. Rick řekne, že až přijde večer, tak Hulk se odsud dostane. Bruce řekne, že Hulk je tak nepředvídatelný, že by bylo lepší, kdyby večer nikdy nebyl. Ross mezitím nařídí svým vojákům, aby hlídali Bruce 24 hodin denně. Thunderbolt se vrátí domů. Tam mu Betty řekne, že přece nevěří tomu, že Bruce je zrádce. Thunderbolt řekne, že neví čemu věřit a že je to na Washingtonu, aby se rozhodli co s ním bude. Pak zazvoní telefon, kde mu jeden z generálů oznámí, že právě probíhá invaze vesmírných lodí a jedná se o světové ohrožení. Betty řekne, že jestli má tohle Země přestát, tak budou potřebovat Bruceovu inteligenci. Mezitím ve všech televizích se objeví obličej krále ropuších lidí, který všem oznámí, že je jejich novým pánem, protože jeho nepřemožitelná letka ovládá celou oblohu.


Část 4: Hulka chytl amok


Král ropuších lidí řekne, že s pomocí jejich magnetických zbraní se bude Měsíc stále víc a víc přibližovat, dokud se nesrazí se Zemí. Už teď je jejich plán v pohybu a dokud se nevzdají, tak v tom bude pokračovat. Ross řekne, že se nikdy nevzdají. Již je večer a Bruce změní v Hulka. Hulk proskočí zdí cely a vojáci si ho okamžitě všimnou a začnou po něm střílet z kulometné věže. Hulk vytrhne kus kolejiště a hodí to na věž. Pak porazí několik vojáků a ostatní řeknou, že musejí informovat generála Rosse. Hulk si vzpomene, že to byl Ross kdo ho zavřel do vězení a řekne si, že ho musí najít. Vběhne tedy do jeho domu, kde stojí Betty. Ta začne křičet a vojáci jí běží na pomoc. Hulk ale vytrhne dveře a odhodí jimi vojáky. Pak tam přijede Ross s tankem. Nařídí ale nestřílet, aby nezasáhli Betty. V tom tam přiběhne Rick a řekne, že ho musejí nechat promluvit s Hulkem. Rick tedy přiběhne k Hulkovi a řekne, že to je on Rick jeho přítel. Hulk řekne, že nemá přátele a odhodí ho. Vojáci se na něj tedy vrhnou.


Část 5: Konec Hulka?


Hulk vojáky odhodí a chytne Betty. Pak proskočí zdí a dá se do běhu dřív než se vojáci přeskupí. Rick si řekne, že možná míří do Bruceovi laboratoře a tak se tam vydá. Hulk v laboratoři přiváže Betty. Ta se ho zeptá proč všechny nenávidí. Hulk řekne, proč by je měl mít rád, když ho lovili od první chvíle a teď že má tu moc vracet rány. V tom tam přiběhne Rick a řekne mu,a by se uklidnil. Hulk řekne, že tentokrát ho umlčí navždy. Rick mu řekne, že Země je v nebezpečí. V tom se tak silně zatřese země, že všechny odhodí na zeď. Rozední se a Hulk se změní na Bruce. Rick mu všechno vysvětlí a Bruce řekne, že musejí zastavit ropuší lidi. Bruce si vezme svou gama-pistoli a řekne, že ještě nikdo nevyzkoušel co se stane, když se gama-paprsky smísí s magnetickou energií. Bruce začne všechno připravovat a řekne, že potřebuje 60 sekund na dokončení. V tom tam přiběhnou vojáci. Rick je postříká hasícím přístrojem, aby dal Bruceovi dost času. Bruce pak zaktivuje svou zbraň. Ta obrátí účinek zbrání ropuších lidí a odhodí jejich lodě zpět do vesmíru a vrátí Měsíc na původní místo. Po té co Bruce zachránil svět je zbaven všech obvinění a Betty řekne svému otci, že mu říkala, že Bruceovi může věřit. Thunderbolt řekne, že si myslí, že je nějaké spojení mezí Brucem a Hulkem. Již je večer a Rick stojí u velkým betonových dveří a slyší, jak do nich Hulk zevnitř buší.


Postavy-


Hulk/Bruce Banner


Protivníci: ropuší lidé


Ostatní: Rick Jones, Betty Ross, Thunderbolt Ross, vojáci, policisté


Fantastic Four 7

29. prosince 2008 v 23:33 Fantastic Four - příběhy
Název- Kurrgovi vězňové

Datum vydání- říjen 1962


Příběh-

Vidíme nějakého malého tvora, jak sedí na zemi a říká si, že je pánem planety X a lidé, jejichž ubohá planeta je několik světelných let daleko, vůbec netuší, že je již dlouhou dobu sleduje. Jmenuje se Kurrgo a stěžuje si, že tak ubohá planeta jako je Země bude ušetřena na jejich krásnou planetu X míří obří meteorit, který ji celou zničí. Lidé na planetě X se totiž nikdy nestarali o cestování vesmírem a tak mají pouze dvě vesmírné lodě. Z těchto dvou lodí jednu pilotuje robot, který letí na misi, aby unesl FF. Mezitím v Barterově budově Reed oznámí týmu, že poletí do Washingtonu, kde se pro ně připravuje slavnostní večeře. Johnny říká, že nemá hlad, Sue že nemá co na sebe a Ben že je to ztráta času. Johnny pak řekne, že nejsou žádní řečníci a jestli se od nich čeká, že tam budou perlit je to katastrofa. Reed řekne Johnnym, že se chová jako malé dítě. Reed se pak zeptá Sue co si o tom myslí. Sue mu řekne, že se bojí, že bude tak nervózní, že omylem zneviditelní sama sebe a pak to bude strašný trapas. Reed se zasměje a řekne Johnnymu, aby se šel obléct. Ben se zeptá Johnnyho, jestli vždycky dělá všechno co mu Reed řekne. Johny řekne, že aspoň není jako kus hroudy kamenní, jako někteří lidé které zná. Johnny se sprchuje a Ben vypne horkou vodu. Johnny začne křičet a zase se všichni pohádají. Nakonec Reed řekne, že se tam taky netěší, protože bude muset nechat svůj experiment s novým palivem do motorů být. Mezitím vidíme létající talíř, jak vlétá do naší atmosféry. FF si vlezou do Fantasticaru a odstartují. Když jsou kus od Washingtonu upozorní Reed na něco zvláštního ve vzduchu. Sue ale říká, že nic neslyšela. Mezitím létající talíř již přistál v opuštěné roklině a robot vystoupí ven a zapne speciální scanner, který mu má vyhledat všechny členy Fantastic Four. Když se scanner zaměří na FF Sue a Johnny dostanou zvláštní pocit, že je někdo sleduje. V tom ale již začnou přistávat u Washingtonu. Uvnitř je již čeká uvítací ceremonie. Nakonec jsou FF docela spokojeni. President jim chce předat trofej za oděnu, když v tom se tam objeví robot. Robot jim řekne, že jeho pán Kurrgo mu nařídil, aby použil opačný paprsek. V tom zasáhne celý Bílý dům proud světla. President chce rozbít trofej Johnnym o hlavu. Ten se zapálí a vzlétne do vzduchu. Všichni po nich začnou házet jídlo a útočit na ně. Mr.Fantastic se natáhne až ke stropu a tam se chytne osvětlení. Human Torch udělá ohnivý kruh kolem několika lidí, čímž je zažene na útěk. Několik se jich také snaží napadnout Invisible Girl, ale Thing vytrhne zeď a hodí ji mezi Sue a ty lidi. Fantasticaru je za oknem a Reed se tam natáhne. Po něm tedy přeběhnou všichni ostatní z FF. FF tedy letí zpět k Barterově budově. Robot je ve svém talíři samozřejmě sleduje a říká si, že je na čase spustit fázi číslo dvě. Reed udělá několik vývrtek a jiných manévrů, ale talíř je jim stále v patách. Reed to tedy vzdá a prostě přistane na střeše Baxterovi budovy. Robot přistane vedle nich a vyskočí ven. Řekne jim, že letěl několik světelných let, aby jim doručil zprávu od svého pána Kurrga pána planety X. Řekne jim že si pro ně přiletěl. Sue začne uvažovat, proč jdou po nich normální lidi a Johnny jí řekne, aby se podívala dolů. Ona to udělá a dole uvidí několik tisíc lidí, který se chtějí do budovy probourat. Robot jim řekne, že je nikde nikdo neochrání a nikde nebudou v bezpečí, jen v jeho lodi. Lidé se tam probourají a robot řekne, že je všechny chytí. Že prý Johnnyho hodí do vody, aby se nemohl zapálit, Reeda dají do speciální nádoby ze které neuteče, Bena uzavřou do energetického pole a Sue dají na ruku speciální radiolokátor, takže ji najdou i když bude neviditelná. FF tedy nastoupí do jeho lodi. Při cestě na planetu X se Ben zeptá Reeda, proč se nepokusil robota zastavit. Reed řekne, že je zvědaví, proč jsou vyžadováni na planetě X. Robot je na planetě přivede ke Kurrgovi. Ten jim vysvětlí, že je zavolal, protože potřebuje pomoc s tím, jak zachránit planetu před rozpadem. Thing se zase naštve a vrhne se na robota. Kurrgo jim ale řekne, že robot je z nejtvrdšího materiálu v celém vesmíru. Thing do něj praští, ale s robotem to ani nehne. Robot mu opětuje ránu a Ben odletí skrz zeď. Reed poté souhlasí s tím, že jim pomůže. Vezmou ho tedy do jejich nejlepší laboratoře. Kurrgo mu řekne, že na záchranu mají 24 hodin. Reed mu zase řekne, co potřebuje na záchranu planety. Reed po několika hodinách přijde se speciálním plynem, který dokáže všechno zmenšit. Kurrgo říká, že plyn je úžasný, ale že nechápe, jak by mohl zachránit planetu. Reed řekne, že nijak, ale mohl by zmenšit všechny obyvatele, takže by se vešli do jedné lodi.Poté mu Reed ještě dá zvětšovací plyn.
Kurrgo je spokojen s jeho nápadem. Kurrgo řekne, aby si FF vzali tu druhou loď. Fantastic Four se k ní tedy vydají, ale v tom začne obří zemětřesení a na ně se valí obří kámen. Thing ho ale zastaví a odhodí na druhou stranu. Už jsou skoro u lodi, když jim cestu zahradí proud lávy. Mr.Fantastic ze sebe udělá most přes lávu. FF se tedy nalodí a odstartují. Kurrgo si řekne, že zvětšovací plyn použije jen na sebe a bude jim věčně vládnout jako jejich obří král. Pak ale zjistí, že ho nechal na základně. Rozhodne se ho získat za každou cenu. Jenže než se vrátí jeho lidé odletí a on za svou pýchu zůstane na planetě. Mezitím vidíme FF jak se blíží k Zemi. Sue řekne, že doufá že bude zvětšovací plyn fungovat. Reed jí ale řekne, že žádný takový plyn není a že si to jen vymyslel, aby přijali jeho plán. Pak jim vysvětlí, že když si najdou novou planetu a všichni budou malý, tak jim to po nějaké chvíli už ani nepřijde.

Postavy-

Fantastic Four: Mr.Fantastic, Invisible Girl, Human Torch, Thing

Protivníci: Kurrgo, roboti

Ostatní: president a několik normálních lidí

Dr.Doom

29. prosince 2008 v 1:22 Fantastic Four - protivníci
Dr. Doom


Pravé jméno- Victor von Doom
Bývalé identity- The Master,
Invincible Man, Vincent Vaughn Hans

Národnost- latverská


Poprvé spatřen- Fantastic Four 5


Schopnosti-

Doom si dokáže s ostatními vyměňovat myšlenky. Dále dokáže vystřelovat i jakési elektrické blesky. Kdysi měl stejně mystické schopnosti jako Dr.Strange.


Životopis-


Když byl Victor malý, bydlel se svým otcem v cikánském táboře, protože jeho matka byla cikánka a stál zde její hrob. Jeho otec Werner Von Doom byl skvělí léčitel. Jednoho dne přišli do tábora vojáci místního barona a odvedli Wernera Von Dooma, že prý od něj baron něco potřebuje. Victor nechápal co se děje. Běžel to říct nejlepšímu příteli jeho otce Borisovi. Boris mu řekl, že nemusí mít strach. V noci se Werner vrátil a řekl Victorovi, že musejí okamžitě utéct. Vzali si nejdůležitější zásoby a utekli do lesa. Po cestě mu otec řekl, že po něm baron chtěl, aby uzdravil jeho ženu, ale on věděl, že jí není pomoci. Baron mu ale řekl, že jestli se jeho žena neuzdraví, tak toho bude litovat. Jenže byla ohromná zima a umrzl jim kůň. Museli pokračovat pěšky a nedošli daleko a oba omdleli. Probrali se opět v cikánském táboře, kam je údajně dovlekl Boris. Werner to nepřežil. Victor zuřil a přísahal, že se z něj stane mocný a vlivný člověk a nakonec se všem pomstí za to, že mu vzali všechno co na světě měl. Když už byl Victor starší, tak se z něj stal úplný génius co se vynálezů týče. Sklízel jeden úspěch za druhým. Dostal dokonce možnost studovat na americké univerzitě. Věděl, že to musí přijmout a tak nechal táboru vládnout Borise. Na škole se k němu připletl jistý mladík jménem Reed Richards. Victor o něm slyšel, že je skoro stejně chytrý jako on sám. Neměl ale zájem o přátele a tak se o něj nezajímal. Victor vytvořil stroj, který by měl otevřít bránu mezi dimenzemi. Šel ho vyzkoušet a našel u plánů Reeda. Ten mu řekl, že v jeho plánu je pár drobných chyb. Victor ho vyhodil s tím, že on chyby nedělá. Když ale stroj spustil, tak to vybuchlo. Probral se až v nemocnici, kde mu bylo sděleno, že za nepovolený experiment byl vyloučen ze školy a že ho výbuch značně poznamenal. Victor zjistil, že jeho obličej je značně znetvořen. Utekl tedy do Tibetu, kde šplhal po horách, aby se skryl před zraky lidí. Náhodou ale narazil na klan mnichů a ti ho vzali mezi sebe. Victor se začal učit jejich zásadám a učil se tak rychle, že mu mniši začali sloužit. Pomohli mu ukovat speciální brnění a on sám si udělal kovovou masku. Tu si dal na obličej ještě dříve, než vychladla, takže se mu přiškvařila ke tváři. Na jeho prstenu byl spínač, kterým se maska dala sejmout. Victor Von Doom zmizel spolu s jeho pohlednou tváři. Zrodil se někdo mnohem silnější, krutější a děsivější. Zrodil se Dr.Doom. Doom se vrátil do Latverie, malého státu na Balkáně, a stal se tam králem. Boris zůstal navždy po jeho boku.(Fantastic Four Annual 2)


Dr.Doom si hraje s malými figurkami v podobě FF na šachovnici. Říká si, že je jediný člověk kdo je dokáže porazit všechny. Poté nastoupí do svého plavidla a dostane se nad Baxterovu budovu, kde díky své moci vyhodí proud. Poté pokryje celou budovu elektrickou sítí. Představí se FF a vezme si Sue jako rukojmí. Poté odletí se všemi členy FF do svého hradu. Tam řekne zbytku FF, že jestli ještě někdy chtějí Sue vidět musejí použít jeho stroj času a přinést mu truhlu z minulosti. Když se vrátí s truhlou Doom jim řekne, že patřila Merlinovi a ten ji nabil silou, díky které bude teď neporazitelný. Doom truhlu otevře a zjistí, že je prázdná. Uzavře tedy FF do vzduchotěsné místnosti. Sue je ale osvobodí a Johnny zapálí všechno kolem. Doom tedy raději unikne ve své raketě.(Fantastic Four 5)


Dr.Doom se plaví ve své ponorce, když v tom si všimne Namora, jak plave okolo zaútočí tedy na něj. Oba spolu začnou bojovat, ale po chvíli toho nechají. Promluví si spolu a zjistí, že jeden na druhého udělali dojem. Doom nakonec Namora přemluví, aby vlákal FF do pasti. Dá mu jeden ze svých přístrojů, který má připevnit ke zdi Baxterovi budovy. Když to Namor udělá Doom dokáže celou budovu FF zvednout do vzduchu. Doom letí ve své raketě, když najednou si všimne, že Namor leze za ním. Svou elektrickou střelou sestřelí Namora dolů. Doom chce poslat Baxterovu budovu směrem ke Slunci. V tom se ale za ním objeví zase Namor a řekne mu, že jeho energii dokáže vstřebat a pak mu ji pošle zpět. To Dooma prorazí skrz raketu a ten se zachytne meteoru, který ho odnese do vesmíru.(Fantastic Four 6)


Dr.Doom se objeví u tvůrců komiksu a odhalí svou tvář. Oba tvůrci omdlí hrůzou. Když se proberou řekne jim Doom, aby zavolali Reeda. Když tam Reed přijde Doom ho omráčí a převeze do své laboratoře. Tam vymění svůj mozek s jeho mozkem. Doom je teď v Reedově těle. Když se tam objeví FF napadnou Reeda v Doomově těle. Doom si pro ně pak připraví zmenšující paprsek. Objeví se tam Reed a rozbije jeho ovladač. Jejich mysli se vrátí na správné místo. Doom pak vystřelí zmenšovací paprsek, ten se ale odrazí a napálí do Dooma, kterého zmenší, že z něj nic nezbude.(Fantastic Four 10)


Dr.Doom ale nezemřel. Zmenšil se a dostal se do mikrosvěta. Nejdříve nevěřil svým vlastním očím, ale pak si uvědomil, že to co vidí je pravda. Nejdříve si našel krále tohoto národa a spolu s jeho dcerou je zmenšil na ještě menší velikost, než na kterou byli zvyklí. Poté ovládl celý mikrosvět. Poté se setkal s ještěřími lidmi a udělal s nimi dohodu. Oni mu slíbili vojenskou podporu a on jim slíbil otroky v podobě Fantastic Four. Povedlo se mu zmenšit všechny členy FF. Poté je nechal zavřít a již jen čekal na příjezd ještěřích lidí. FF se ale nějak dostali ven a Dooma napadli. Ten byl nucen utéct a tak se zvětšil a utekl.(Fantastic Four 16)


Doom ví, že po něm FF půjdou, a tak se rozhodne zaútočit jako první. Převlékne se za vrátného a když jsou FF obklíčeni fanoušky, tak jim ukáže zadní východ z budovy. FF mu jsou vděční a podají mu ruku. Při této příležitosti jim Doom na dlaň přilepí sledovací zařízení. Potom na ně pošle několik svých robotů. S těmi si FF poradí v klidu, ale to byl jejich účel. Doom se pak rozhodne unést Alicii. Řekne FF, aby ho nehledali jinak jí zabije. Potom pošle do Bílého domu kazetu s požadavky na místo ve vládě. FF se ale nějak dostanou do jeho lodě. Doom je uzavře do speciálních komor přizpůsobených jejich schopnostem. FF se z toho ale stejně dostanou a zachrání Alicii. Doom ví, že to nemá cenu a vyskočí oknem ven.(Fantastic Four 17)


Dr.Doom se v televizi doslechne o tom, že je na Spider-Mana vypsaná odměna a tak si myslí, že je Spidey taky zločinec. Kontaktuje ho tedy a když se sejdou nabídne mu spolupráci. Spidey nejen že odmítne, ale ještě se s ním pustí do boje. Poté Doom vyhodí celou budovu do povětří a uprchne. Další den se Flash Thompson převlékne za Spider-Mana, aby byla sranda. Ovšem netuší, že Doom vyslal roboty aby Spider-Mana našly a přivedly. Uvnitř své základny se chce Doom zbavit Spider-Mana, ale v tom se tam objeví ten pravý a opět se pustí s Doomem do bitvy. Než je Spidey poražen na scéně se objeví Fantastic Four a Doom je nucen utéct.(Amazing Spider-Man 5)


Dr.Doom se dozví o několika tvrdých zločincích, kteří sedí ve vězení. Pošle tedy jednoho ze svých robotů, aby je dostal z vězení ven a přivedl je. To se mu podaří. Doom pak ve své laboratoři vylepší jejich schopnosti. Z jednoho se stane silák, druhý je imunní vůči ohni a třetí má dokonalý sluch. Doom je pak vyšle na FF. Sám řekne, že si podá Reeda a vyrobí robota, který vypadá přesně jako Thing. Po chvíli jsou všichni FF zajati. Doom má v plánu je nechat zničit solárními vlnami. Když se na ně přijde podívat, jsou již FF venku z cel a začnou s ním bojovat. Pak se ale Doom zavře do krytu, protože ví, že se vlny blíží. Podlaha se začne propadat do nějakého vesmíru, kde čas nehraje roli. Doom dostane strach o svůj život a pokusí se o útěk. Thing ho ale chytí a hodí do časoprostorové díry.(Fantastic Four 23)


Doom letí vesmírem bez času, když ho najednou začne nějaké plavidlo přitahovat. Uvnitř se setká s jistým Rama-Tutem, který vypadá jako egyptský faraón. Ten mu řekne, že jeho technologie cestování časem je založena na jeho prototypu. Oba pak napadne, že jsou možná jeden a ten samý člověk z jiného časoprostoru. Rama-Tut tedy pošle Dooma zpět na Zem. Doom se vrátí do Latverie a udělá tam pořádek. Doom se spolu s Borisem vydá ke hrobu své matky a začne vzpomínat, jak to všechno začalo. Pak jde zpět. Pozdraví své poddané a uzamkne se ve své laboratoři. Připraví speciální lektvar vyvolávající iluze a pošle FF pozvánku od Latverie na společenský večer. Když se FF dostaví, tak ji nechá do vína dát právě tento lektvar. FF mají různé přeludy a začnou bojovat mezi sebou. Doom začne ale uvažovat, jestli mu porážka FF přinese uspokojení. Sundá si svou masku a při pohledu do zrcadla si řekne, že to ještě horší, než dřív. Pak zrcadlo zničí a v tom tam přiběhnou FF a začne boj. Je to stále nerozhodně a tak Reed přinese stroj, který změří jeho a Doomovu mentální sílu a ten, kdo prohraje bude zmazán z povrchu zemského. Doom souhlasí. Chvíli to trvá, ale najednou Reed zmizí a Doom je vítězem. Dostal Reeda a tak zbytek FF nechá jít, protože ví, že bez svého vůdce jsou ničím.(Fantastic Four Annual 2)


Doom sedí na trůně ve svém hradu a sleduje představení nějakého mága. Pak toho má dost a řekne mu, aby toho nechal. Od doby co porazil Fantastic Four se stále jen nudí. Mág mu ještě řekne, že by mu na závěr předvedl umění hypnózy. Doom tedy souhlasí a mág to chce použít na něj. Zjistí ale, že Doom již pod nějakým kouzlem je. Mág to nějak poškodí a Doom si uvědomí, že to jak zabil Reeda, byla jen iluze. Doom si hned vezme svou loď a letí se jim pomstít. Přiletí do New Yorku a napadne Baxterovu budovu. Přistane na střeše a se speciální zbraní vyjde z lodi. Dole z budovy vyběhnou FF a Doom po nich začne střílet. Oni se schovají do nějaké budovy. Toho Doom využije a ovládne hlavní počítač Baxterovy budovy. Začne ovládat všechny Reedovi vynálezy. Pošle na ně Fantasticar aby je zničil. Oni ale mají na pomoc Daredevila, kterým jim velí. Doom to moc nechápe. Pak použije ještě několik vynálezů. Je mu divně, že se FF vůbec nebrání. Pak si všimne, že Ben Grimm vypadá jako člověk a hned mu to dojde. FF přišli o svoje síly. Je to očividné. Doom si s nimi hodlá ještě pohrát, než je zabije.(Fantastic Four 39)


FF se dostanou do Baxterovy budovy a tak spustí ochranné mechanismy budovy. V tom se na něj ale vrhne Daredevila bojují spolu. Doom nikdy neviděl někoho s tak rychlými reflexy. Chvíli spolu bojují, ale pak ho Doom porazí. V tom tam přiběhnou FF bez schopností a vrhnou se na Dooma. Pro toho je to až trapně jednoduché. najednou Reed ale nějaký strojem zasáhne sebe i Sue. Vrátí se jim síly a pro Dooma je to hned horší. Postupně se vrátí i zbytku FF. Thing zuří že zase vypadá jako stvůra a vrhne se na Dooma. Doom použije všechny svoje zbraně, ale žádná Thinga nezastaví. Thing ho rozdrtí, zlomí mu obě ruce a roztrhá brnění. Doom je rád, že ten střet vůbec přežil.(Fantastic Four 40)


Doom se dozví, že Avengers se utkali s Kangem v jeho čase a vyhráli nad ním. Na chvíli si představí, že kdyby byla pravda to co Kang říkal, tak by stačilo, aby Kanga Avengers zabili a zemřel by i Doom. Doom se chce Avengers pomstít. Dobře ví, že dva Avengers tedy přesněji Scarlet Witch a Quicksilver jsou sirotci a nemají rodinu. Pošle jim tedy dopis od vlády Latverie s tím, že byla nalezena jejich teta a že je občankou Latverie. Pomocí svých kamer pak sleduje, že Když se to Avengers dozví, tak plánují společný výlet do Latverie. Zničí tedy svoje kamery, protože je již nepotřebuje. Pak se jde projít po ulici Latverie. Všichni na něj pohlíží s velkým respektem. Doom si říká, že jednoho dne na něj bude takto pohlížet celý svět. O kus dál uvidí na ulici postiženého chlapce. Ví jaké to je a tak mu dá zlaťák. Jeho matka začne říkat jak je Doom laskavý. Plno lidí se k ní přidá, ale jsou lidé na jejichž tváří Doom vidí, že si o něm myslí pravý opak. Když dojde na vlakovou stanici, tak tam uvidí Avengers v civilním oblečení. Rozhodne se ale prozatím zůstat v pozadí. Doom tedy zajistí, aby byli Avengers zatčeni. Sleduje je pak v cele pomocí další kamery. Vidí, jak dokážou utéct. Doom tedy zaktivuje štít kolem celého města, který vytvořil za účelem obrany proti nepřátelům, ale tento účel splní stejně. Avengers se dostanou až do Doomova hradu. Doom je přivítá a řekne jim, že až je porazí, tak jim určitě přijdou na pomoc FF a on je konečně naučí, jak se k němu mají chovat. Doom s nimi začne bojovat a má navrch. Pak ho ale Hawkeye zasáhne kyselinovým štítem a jemu se začne rozpouštět brnění. Doom uteče, aby to mohl spravit. Když je vše spraveno, tak jde Doom ven z hradu a tam se ho matka toho postiženého dítěte zeptá, jestli by nemohl vypnout tu bariéru, protože ve městě za řekou žije doktor, který by jejich synovi mohl pomoci. Doom řekne, že to nejde, dokud Avengers nejsou chyceni. Avengers se tam vrátí a opět začnou bojovat. Doom má skoro vyhráno,ale Quicksilver kolem něj začne běhat hrozně rychle, tak že Doom omdlí. Když se probere tak je nucen se vzdát a řekne, že vypne štít kolem města. V duchu si ale říká, že sotva vyjdou z jeho hradu, tak ho zase zapne. Avengers tedy odejdou a Doom ho jde znovu zapnout. Kontrolní panel se ale najednou rozpadne. Doom ví, že to je práce Scarlet Witch.(Avengers 25)

Incredible Hulk 1

27. prosince 2008 v 23:09 Incredible Hulk - příběhy

Název- Hulk

Datum vydání- květen 1962

Příběh-

Část 1: Hulkův příchod

Uprostřed pustiny, která slouží jako testovací zóna, stojí gama bomba připravená k odpálení. Bruce Banner řekne, že je snad vše připraveno. Jeho asistent Igor, ale namítá, že měl ještě nechat pár lidí, aby se na to podívali. Bruce řekne, že to je nesmysl a že jsou připraveni. V tom dovnitř vejde generál Ross a řekne, že by to už mělo začít. Bruce řekne, že možná udělá poslední úpravy. Ross řekne, že to je jen raketa a kdyby tomu velel on, už by bylo po testu. Betty Ross řekne Bruceovi, aby si jejího otce nevšímal, protože on chce jen dostát své přezdívce Thunderbolt. Bruce se ještě jednou omluví a zahájí odpočet. Igor mu řekne, že je poslední šance podělit se o tajemství. Bruce řekne, že všechny jeho poznámky jsou v jeho kanceláři a tam také zůstanou. Igor se ho zeptá, jestli si uvědomuje, že když by udělal chybu ve výpočtu, tak by mohl zničit půlku kontinentu. Bruce řekne, že ve výpočtech nedělá chyby. Bruce se podívá na odpalovací rampu a vidí, že kolem jede někdo na motorce. Bruce zařve na Igora, aby zdržel odpočet, než se k tomu klukovi dostane a vyběhne ven. Igor si říká, že vše co musí udělat je nic nemačkat a bude to konec Bruce Bannera. Bruce doběhne kluka a zastaví ho. Řekne mu, že tady nemá co dělat. Kluk jménem Rick Jones mu řekne, že by se měl uklidnit. Bruce ho chytne a běží s ním do krytu. Hodí ho tam, ale sám tam nestihne skočit. Bomba vybuchne a i když je Bruce od ní velmi daleko, tak je plně ozářen gama paprsky. Bruce začne křičet. O několik hodin později se s křikem probere v nemocnici. Neví jak se tam dostal. Ricky Jones mu řekne, že ho tam dotáhl a bylo to, to poslední co pro něj mohl udělat, po tom, co mu zachránil život. Rick mu pak řekne, že je sirotek a nikdo kromě něj pro něj ještě nikdy nic neudělal. Po několika dalších hodinách pozorují Bruce a Rick zapadající slunce. Rick se zeptá, jak dlouho je tu budou držet. Bruce řekne, že asi čekají až zemře, protože byl ozářen. Po chvíli se začne cítit divně a stroj hlásí, že jeho tep se neskutečně zrychluje. Bruce si říká, že to je konec, ale místo toho se změní v šedého obra. Rick na něj zůstane koukat. Obr ho ale praští a řekne, aby mu šel z cesty. Pak se probourá zdí, jako by byla papírová. Několik vojáků v džípu si ho všimne ale nestihnou zastavit a narazí do něj. Džíp se rozbije, ale s netvorem to ani nehne. Šedý obr si řekne, že by se měl schovat. Rick běží za ním a volá, že si zachránili život a že jeden druhého potřebují.

Část 2: Hulk útočí

Příšera sama sebe oslovuje Hulk a schová se za obří kámen vojáci jsou všude kolem a snaží se Hulka najít. Mezitím v nemocnici prohledávají vojáci otvor ve stěně, který tam Hulk zanechal a říkají si, co se asi stalo s Bannerem a Jonesem. Rick běží za Hulkem. Hulk si mumlá, že se musí dostat k formulářů. Běží tedy k domu Bruce Bannera a zničí všechno co mu stojí v cestě. Probourá se dovnitř, kde najde Igora, jak tam hledá jeho spisy o gama záření. Igor na něj vystřelí z pistole, ale Hulk tu střelu ani necítí. Zdvihne Igora do vzduchu. Igor řekne, že ani není člověk. Hulk řekne, že neví proč by měl chtít být člověkem. Rick mu řekne, že by ho měl pustit na zem. Hulk hodí Igora na zeď a omráčí ho. Rick si všimne formulářů a řekne, že by je asi měli dát vládě, protože je určitě napsal, když byl ještě Bruce Banner. Hulk uvažuje, proč má tohle jméno v mysli. Pak si všimne obrázku Bruce Bannera a řekne, že ten obličej nenávidí, protože je moc nevinný a slabý. Rick mu řekne, že ho nemůže nenávidět, když to býval jeho obličej. Hulk si najednou na všechno vzpomene. Rick mu řekne, že to mu udělalo gama záření a nebýt Bannera, tak by on na tom byl stejně a proto za ním pořád chodí, protože mu něco dluží. Hulk řekne, že je rád, že se mu to stalo, protože již není takový slaboch jako ten na obrázku a řekne, že je tak silný, že mu bude patřit celý svět. Pak si uvědomí, že Rick je jediný, kdo ví o tom, že Hulk je Bruce Banner. Rick se ho zeptá co tím myslí. Hulk začne k němu popocházet a řekne, že se ho bude muset zbavit. Rick dostane hrozný strach, ale najednou vyjde slunce a Hulk se změní zpět na Bruce Bannera. Rick mu podá brýle. Bruce řekne, že se cítí hrozně divně. V tom na dveře zabouchá policie a řeknou, že chtějí okamžitě pustit dovnitř.

Část 3: Pátrání po Hulkovi

Dovnitř vejde několik policistů a Betty Ross. Policisté se zeptají, kde je Hulk. Bruce řekne, že neví kdo Hulk je. Rick řekne, že to je tím, že neznali jméno jejich únosce. Policisté usoudí, že musel asi utéct a najdou zmláceného Igora. Řeknou, že ten je s Hulkem nějak spolčen a zavřou ho. Pořád se na něco vyptávají Bruce Bannera. Rick se jich zeptá jestli jim snad připadá Banner jako Hulk. Policisté řeknou, že to v žádném případě, protože Hulk vypadal spíše jako gorila, nebo medvěd. Vezmou si také Bannerovi poznámky jako důkazy. Betty si sedne vedle Bruce a řekne, že se přišla omluvit za svého otce. Pak řekne, že ale nečekala, že ho najde a Bruce jí skočí do řeči a řekne, že ho najde uprostřed pátrání po příšeře. Bruce řekne, že musí přemýšlet a že jí ještě zavolá. Když je tam již jen s Rickem, tak se ho Rick zeptá jaké to bylo být Hulkem. Když si všimne, že je nešťastný, tak mu řekne, aby se trochu povzbudil, když už je to za ním. Bruce řekne, že se změnil, když zapadlo slunce a že se to může stát znovu.

Část 4: Přichází….Gargoyle

Igor sedí ve své cele a říká si, že Američani jsou úplní potomci, když si myslí, že se odsud nedostane. Vytáhne tedy malý rádio vysílač, který měl schovaný ve své bundě. Mnoho mil odsud v SSSR obdrží jeden důstojník zprávu a řekne, že to může dokázat jedině Gargoyle. Jenže z něj má hrozný strach a tak zprávu podstrčí pode dveřmi. Gargoyle si ji přečte a je rád, že se ho všichni bojí. Pak se ale dočte o jistém Hulkovi, který by se mu mohl v síle vyrovnat. Rozhodne se tedy se vydat do Ameriky. Je již večer a Bruce s Rickem jedou v džípu pouští. Rick mu řekne, že by měl jet domů, kdyby se náhodou změnil v Hulka. Bruce řekne, že když se to stane, tak chce, aby se to stalo někde venku. Najednou se změní v Hulka. Hulk pustí volant. Rick mu řekne, že musí řídit, ale Hulk řekne, že ho žádné řízení nezajímá. Džíp tedy nabourá do stromu. Hulk vyleze a řekne, že musí najít Betty. Rick mu říká, aby nikam nechodil, ale Hulk ho neposlouchá. V tom si jich všimne Gargoyle. Betty sedí na zahradě a říká si, jestli se jí všechno jen nezdá a možná že žádný Hulk neexistuje. Hulk skočí vedle ní a řekne, že Hulk náhodou existuje. Betty omdlí a Hulk jí chytí. Rick mu řekne, aby jí položil na zem. Hulk řekne, že mu nikdo nebude říkat co má dělat. Gargoyle vyjde ze stínu a řekne, že v tom se plete a že se má otočit a postavit se mu.

Část 5: Hulkův triumf

Rick se schová za Hulka, protože Gargoyle má pistoli. Hulk řekne, že žádná hloupá pistole ho nezabije. Gargoyle řekne, že ho nepřišel zabít a že to není obyčejná pistole. Hulk se na něj rozběhne a Gargoyle ho střelí. Hulk padne na kolena. Gargoyle pak ještě střelí Rickyho a nařídí jim, aby šli za ním. Oba ho najednou poslechnou, díky speciálním šipkám, které byli v pistoli. O chvíli později se Betty probere a to už u ní stojí její otec, generál Ross. Betty řekne, že tu byl Hulk. Ross přísahá, že Hulka zabije. Betty řekne, že ale působil zvláštně smutně. Ross řekne, že ho dostane, i kdyby to mělo trvat věčnost. Hulk a Rick sedí v náklaďáku. Gargoyle si prohlíží Hulka a říká si, že udělá armádu Hulků. Nakonec jsou doveze přes loď až do SSSR. Tam jsou zavřeni. V cele se ale Hulk změní na Bruce Bannera. Gargoyle pochopí, že on a Hulk jsou jeden a ten samý. Zeptá se ho proč chce být nestvůra. Bruce řekne, že si to nevybrala chtěl by se toho zbavit. Gargoyle začne brečet a řekne, že se cítí stejně. Bruce mu ale řekne, že on je jiný a že by pro něj znal cestu k vyléčení. Gargoyle ho tajně dostane z cely. Bruce něco namíchá v místní laboratoři a dokáže dostat Gargoyle zpět do jeho původního stavu. Ten přísahá, že teď již konečně zemře jako muž. Dovede je do hangáru, kde je jeho osobní letadlo. Nechá je doletět. Když se o tom dozví velitel, běží za Gargoylem. Ten už na něj čeká ve své kanceláři a řekne, že je člověk. Pak stiskne tlačítko a celý objekt vybuchne. Ricky a Bruce jen slyší výbuch, když jsou na cestě domů.

Postavy-

Hulk/Bruce Banner

Protivníci: Gargoyle, Igor

Ostatní: Rick Jones, Betty Ross, generál Ross, vojáci, policisté, pohlaváři SSSR

Fantastic Four 6

27. prosince 2008 v 0:55 Fantastic Four - příběhy

Název- Zajatci smrtící dvojky

Datum vydání- září 1962

Příběh-


Human Torch profičí kolem několika budov a lidé dole si na něj ukazují. Jeden z nich začne mluvit o tom, že FF jsou produktem masové hysterie. V tom do něj něco vrazí. Je to Invisible Girl, která se zviditelní a omluví se chlápkovi. Poté běží k jejich mrakodrapu, na kterém visí nápis Baxterova budova. V přízemí potká Sue pošťáka a zeptá se ho jestli má něco pro Fantastic Four. Ten jí řekne, že ne a jestli neví proč nejede výtah. Sue mu řekne, že výtah nepojede, pokud muž nemá ve svém pásku speciální přezku, která vysílá neviditelný paprsek, který výtah identifikuje a přijede dolů. Dveře výtahu se jí otevřou a ona vyjede do 34. patra. Nahoře najde Sue Johnnyho a zeptá se ho, jestli našel Dooma. Johnny říká že ne a Ben se rozesměje. Thing začne mluvit o tom, jak by se někdo mohl schovat před horkokrevným teenagerem. Poté se nabídne, že půjde najít Dooma on. Reed si mezitím čte nějaký dopis od jejich fanouška, ve kterém se jich ptá, jak to, že například Reedova uniforma se dokáže natahovat stejně dobře jako on. Poté co Reed zjistí, že ten chlapec leží v nemocnici, která je přes ulici, tak se tam natáhne a chlapci hned odpoví. Řekne mu, že jejich obleky byli zhotoveny ze skafandrů, které měli ve vesmíru, takže jsou teď tvořeny nestabilními molekulami. Mezitím vidíme Namora, jak plave v moři, když v tom ho napadne podivná ponorka. Namor se dá do proti útoku a ponorka stoupne na hladinu. Namor je ale překvapen, jak dokonalým designem byla postavena a tak řekne, že ať ji postavil kdokoliv chce se mu podívat do tváře. V tom z ponorky vyjde dr.Doom. Tito dva si pak podají ruce a dohodnou se, že budou spojenci. Namor vezme Dooma do svého sídla a tam mu dá něco k pití. Doom mu řekne, že lidé se ho už přestali bát. Namor řekne, že lidé jsou hlupáci a že je opět strachu naučí. Doom si pak všimne fotky Sue na jeho stole a řekne Namorovi, že jestli chce porazit FF musí být i její nepřítel. Namor řekne, že ho Sue nezajímá a že chce zničit lidi. Doom s ním souhlasí. Doom chce ukázat co dovede a tak vyšle nějakou sondu do hlubin moře a tak mu vyhledá speciální modlu, která patřila do Atlantidy. Tu pak Doom předá Namorovi a ten je velmi překvapen. Poté se Sub-Mariner vydá na pevninu. Tam ho zastaví párek policistů. Zpět v Baxterově budově se Johnny dívá na televizi, když si všimne něčeho blyštivého mezi knížkami. Podívá se co to je a je to fotka Namora. V tom tam přijde Sue a chce aby jí to vrátil. Johnny říká, že to roztrhá na několik kousků. Sue se zneviditelní, aby mu to mohla vzít, jenže Johnny uhne a fotku spálí. V tom tam vtrhne Ben a Reed, protože slyšeli hluk. Sue začne řvát na Johnnyho, že na to neměl právo. Ben se začne chechtat a říkat, že je to typické, když si holčička vybere fešáka i když je to ten nejnebezpečnější magor na světě. Reed požaduje vysvětlení ale Sue mu ho dát nemůže, protože sama nerozumí svým pocitům vůči Namorovi. V tu samou chvíli tam Namor proskočí oknem. Thing se na něj chce vrhnout, ale Reed ho zastaví a Sue je prosí, aby Namora vyslechli. Johnny se ale zapálí a vrhne se na Namora. Sue mu skočí do cesty a prosí ho aby toho nechal. Namor ji ale odstrčí a řekne, že se nikoho nebojí. Johnny pod ním propálí díru, ale Namor zůstane na místě díky svým malým křídlům na končetinách. Johnny tedy opět vychladne. Namor řekne, že by se chtěl spojit s FF. Jediný kdo mu věří je Sue. Než ale někdo stihne něco udělat Namor chytne Sue a chce s ní vyskočit z okna. Jenže před něj skočí Thing. V tom se celá Baxterova budova zvedne do vzduchu. Reed řve na Namora, aby to zastavil Namor, ale řekne že past připravil on, jenže teď to má již v rukách Dr.Doom. Když jsou již tisíc stop nad zemí zeptají se Namora, co má Doom společného s tím, že se jejich domov vznáší ve vzduchu. Namor jim ukáže Doomovu raketové letadlo, které drží budovu za velké pomoci zvedače, kterého Doom použil pod mořem a Namor ho propašoval do Baxterovi budovy. Reed řekne, že napadnou letadlo, ale Namor mu řekne, že jim dojde kyslík dřív než něco udělají. Reed ale řekne, že jejich uniformy přečkají pobyt ve vesmíru a nařídí všem, aby si vzali kyslíkové masky. Mezitím Doom si v kokpitu svého letadla říká, jak vše vyšlo podle plánu. Thing a Sub-Mariner lezou po budově. Jejich těla totiž dokážou odolat vesmírnému prostředí. Johnny vyskočí z okna a zapálí se. Bohužel jeho oheň vůbec nevydrží. Mr.Fantastic se natáhne a celého Johnnyho obalí, aby ho ochránil. Najednou všichni se začnou vznášet. Reed jim oznámí, že už jsou v prostoru bez gravitace. Thing zarazí ruku do Baxterovy budovy a chytí ostatní. Reed se pokusí natáhnout až na Doomovu raketu, ale díky jejím tryskám je nucen se stáhnout. Namor se zeptá Sue jestli tu mají kanystr s vodou. Sue mu ukáže kde asi je a Namor tam skočí. Poté se celý kanistrem polije a jeho síla se ztrojnásobí. Rozeběhne se po budově a skočí až na Doomovu raketu. Začne po ní šplhat a dostane se ke dveřím. Vytrhne je z pantů a v tom dostane obří elektrický šok. Doom si říká, že nasměruje Baxterovu budovu směrem ke Slunci. Také se raduje, že dostal Namora. V tom se ale otočí a před ním stojí Namor, který mu vysvětlí, že dokáže vstřebat jeho energii a pak pošle šok zpět na Dooma. Toho to prorazí ven a on se chytne meteoru, který ho odnese do vesmíru. Poté Namor přednastaví raketu, zpět na Zem. Dostane Baxterovu budovu na její místo. Poté zmizí. Sue opět řekne, že není zlý, ale jen zraněný a potřebuje čas na vyléčení. Mezitím v přízemí jde Thing zničit Doomův přístroj a ten najednou zmizí. Poté vidíme Namora, jak pohřbívá tento přístroj i s Doomovou lodí pod mořem.


Postavy-


Fantastic Four: Mr. Fantastic, Invisible Girl, Human Torch, Thing


Protivníci: Dr.Doom, Namor


Ostatní: náhodní kolemjdoucí


Zpráva pro návštěvníky

26. prosince 2008 v 0:12 Úvodní slovo
Zdravím vás všechny.

Vážně moc děkuji, že jste se rozhodli obětovat nějakou tu chvíli ze svéhoi času a strávit ho zde na této stránce. Moc mě to těší a jsem vám vděčný. Budu se snažit dělat všechno proto, abyste toho nelitovali.

Bylo několik připomínek na téma Spider-Man a pár dalších. Nemusíte se bát. Váš oblíbený síťomil sem zavítá již velice brzy. Důvodem, proč zde ještě není je to, že se snažím sem přidávat comicsy chronologicky podle toho, jak vycházely.

Takže brzy zde již bude Spider-Man, Thor, Avengers, X-Men, Hulk a mnoho dalších i méně známých (ale stejně skvělých) jako Nova, Black Panther, Champions, Silver Surfer a mnoho a mnoho dalších.

Už se můžete těšit a ještě jednou díky.

Vráťa

Miracle Man

26. prosince 2008 v 0:04 Fantastic Four - protivníci

Miracle Man


Pravé jméno- neznámé


Bývalé identity- žádné


Národnost- americká


Poprvé spatřen- Fantastic Four 3


Schopnosti-

Miracle Man mistrně ovládá hypnózu. Není to jeho mutantská schopnost, protože je to normální člověk, ale jeho umění je až zarážející.


Životopis-


Miracle Man stojí na podiu v divadle a dělá si úmyslně srandu z FF. V tom se tam ale přiřítí Thing a vyzve ho na souboj. Thing ten souboj prohraje a tak FF raději odletí. Miracle Man pak vytvoří obří potvoru, s jejíž pomocí ukradne několik šperků. FF ho sleduje a obludu porazí Miracle Man jim ale uteče a tak ho pronásledují až ho dopadnou a porazí. Reed pak všem vysvětlí, že Miracle Man nemá žádné schopnosti, ale byli to všechno jen triky.(Fantastic Four 3)


Mole Man

24. prosince 2008 v 0:23 Fantastic Four - protivníci


Mole manPravé jméno- Harvey Rupert Elder

Bývalé identity- žádné

Národnost- americká

Poprvé spatřen- Fantastic Four 1

Schopnosti-


Mole man má vylepšený smysl sluchu, čichu a hmatu. Je sice takřka slepý, ale sám si vyvinul jistý radar. Je skoro sto let starý a přesto vypadá i se cítí jako někdo mnohem mladší.

Životopis-

Mole man posílá svoje příšery, aby podkopávaly jaderné elektrárny a stáhly mu je do jeho sídla. Poté si všimne Reeda a Johnnyho a tak je přinutí přijít na návštěvu. Ve svém sídle jim vysvětlí své plány na vyhlazení lidí na povrchu planety. Poté se tam dostanou i Thing a Invisible Girl a utkají se s jeho příšerami. Mole Man aktivuje nějaký mechanismus a celý jeho palác se začne rozpadat. FF se podaří utéct, ale Mole Man tam zůstane.(Fantastic Four 1)

Mole Man ale nezemře. Je totiž zachráněn nějakými podzemními tvory. Potom se rozhodne se pomstít FF. Nejdříve pošle několik anonymních stížností na Reedovi pokusy. Potom mu zašle inzerát o opuštěném ostrově. FF se tam podle jeho plánů vydají. Tam je Mole Man uvězní a řekne jim, že si postavil hydraulický přístroj, který stáhne všechna světová města do zemského jádra a tak vypukne třetí světová válka. Všichni FF se musí podrobit zkoušce přežití. Thing se dostane k Mole Manovi a utkají se spolu. Mole Man nechá zhasnout světla, aby měl navrch, ale pak Benovi pomůže zbytek FF a Mole Man raději prchne. Vydá se zaktivovat svůj stroj. ten ale místo světových měst začne stahovat celý tento ostrov. Mole Man si až pozdě uvědomí, že Reed předělal nastavení.(Fantastic Four 22)

Mole Man má nový stroj, který dokáže podkopat, jakoukoliv věc, a ta pak spadne pod zem. Mole Man chce dostat FF a tak vtáhne pod zem jeden blok domů. To ale nestačí a tak vtáhne blok domů, kde je zrovna Sue Storm. Jeho služebníci mu pak Invisible Girl přivedou. Mole Man chce ovládnout svět a ví, že když drží Sue, tak si na něj nedovolí FF zaútočit. Pošle jim tedy zprávu, že má Sue u sebe. Po chvíli se tam FF objeví a vyzvou ho na souboj. Mole Man jim řekne, ať odletí, nebo se Sue něco stane. O několik hodin později ale FF zaútočí znovu. Mole Man tomu nemůže uvěřit a tak pošle své lidi, aby zabili Sue. Místo nich se tam ale objeví Human Torch, který se na Mole Mana vrhne. Mole Man se dá na útěk a Torch ho sleduje. Svým plamenem dokonce zničí jeden z Mole Manových strojů, který vybuchne a Mole Man je nucen se rychle před výbuchem ukrýt.(Fantastic Four 31)

Mole Man v podzemí instaluje obrovskou turbínu a narazí tam na Ant-Mana. Mole Man na něj pošle svoje služebníky a zaktivuje tu turbínu. Tím vyvolá silné otřesy po celé zemi. Mole poté pošle další služebníky, aby napadli Avengers. Mole Man se pak spojí s Red Ghostem, který má podobné záměry jako on sám. V tom se tam probourají Avengers a osvobodí Ant-Mana. Pak začne bitva. Mole Man zrychlí chod svého stroje aby to šlo rychleji. Najednou ale stroj přestane fungovat a Mole Man zjistí, že Ant-Man se zmenšil a vlezl dovnitř, kde poškodil co se dalo. Thor pak stroj dorazí a Avengers utečou. Mole Man a Red Ghost se pak začnou obviňovat ze svého neúspěchu.(Avengers 12)

Mole Man se dozví, že Reed a Sue z Fantastic Four se budou brát. Moc ho to nezajímá, ale najednou pocítí ohromnou nenávist vůči nim a má nutkání je zničit. Vezme svoje podzemní služebníky a vyrazí na povrch. Tam je ale napaden X-Meny. Cyclops Mole Mana zasáhne svým paprskem a Marvel Girl ho i s jeho lidmi shodí zpět do podzemí. Iceman jim pak uzavře východ svým ledem.(Fantastic Four Annual 3)

Mole Man pošle na Avengers svého robota, aby to vypadalo, že ho poslal Hulk. Oni ho zničí, ale Mole Manovi to nevadí, protože robot jim předal souřadnice, kde na ně čeká další překvapení. Mole Man totiž nalezl Minotaura, hrozivou příšeru z podzemí. Vyslal ho tedy na Avengers. O několik hodin později mu jeho lidé přivedli omráčeného Quicksilvera. Mole Man chce totiž zjistit tajemství jeho rychlosti. Pietro mu ale nechce nic říct a tak ho Mole Man chce mučit. V tom se tam ale objeví zbytek Avengers a ti se vrhnou na Mole Manovy služebníky. Mole Man ví, že je poražen a tak zaktivuje tlačítko, díky kterému jsou Avengers vyhozeni na povrch a nemůžou Mole Manovi ublížit.(Avengers 17)

Mole Man kope nové cesty pod mořem. Prokope se k nějaké krychli, která září. Mole Man si řekne, že to bude nějaká dětská hračka a tak jí zahodí a pokračuje v kopání.(Avengers 40)

Fantastic Four 5

23. prosince 2008 v 0:22 Fantastic Four - příběhy
Název- Vězni Dr. Dooma

Datum vydání- červenec 1962

Příběh-

Vidíme jistého Dr.Dooma, jak pohybuje malými figurkami Fantastic Four na šachovnici. Říká si, jak na něj nemají šanci a že je jediný člověk, kdo je dokáže porazit.Poté odletí ze svého hradu ve speciálním plavidle. Mezitím o několik mil jinde vidíme FF, jak tráví svůj čas v Baxterově budově. Johnny si čte časopis o Hulkovi a říká, že je Hulk úplně stejný, jako Thing. Ben se jen zasměje a vytrhne mu časopis z ruky. Johnny ho tedy zapálí a zase si jdou po krku. Reed se natáhne a uklidní Bena, a Sue zase uhasí Johnnyho oheň. Reed začne mluvit o tom, že se s nimi něco děje, protože když nebojují s nějakým zločincem bojují, ale větu nedořekne, protože v celé budově vypadne proud. Johnny je ztuhlý, protože FF tam mají svůj vlastní generátor. Reed říká, že obvod musel být překalibrován nějakou vyšší silou. Ale jakou. Najednou spustí Doom ze svého plavidla obří elektrickou síť, která pokryje celou budovu. Human Torch to chce propálit, ale nevyjde to. Doom se jim představí a Reed pozná jeho hlas. Všem pak vysvětlí, že si myslel, že Doom je mrtev, protože spolu chodili na vysokou školu a Doom dělal nebezpečný pokus, při čemž si popálil tvář. Poté se prý vydal do Tibetu hledat nějakou pomoc a už se nevrátil. Doom řekne, aby se vzdali a Sue , že bude jeho rukojmí. Ta nakonec souhlasí a síť se jí otevře. Ben chce síť roztrhnout, ale dostane jen obří šok. Poté jim tam Doom pošle přepravku, do které si mají vlézt. To také udělají a Doom je informuje, že za chvíli budou v jeho hradě. O chvíli později jsou na hradě, kde Doom sedí na svém trůnu a hladí svého tygra. Ben na něj chce skočit, ale Johnny mu připomene, že slíbili, že ho vyslechnou. Doom jim řekne, že jsou moudří, když se drží zpátky protože jeho mazlíček je rychlejší. Hlavně má Sue jako jeho rukojmí. Doom jim poté řekne, že potřebuje, aby v minulosti vzali tajný Blackbeardův poklad a dopravili ho do přítomnosti s pomocí jeho stroje času. Když se Reed zeptá proč tam nejde sám, tak mu Doom odpoví, že musí být na hradě a stroj ovládat. FF tedy souhlasí pod podmínkou, že až se vrátí, tak Doom pustí Sue. Doom zapne panel a tři hrdinové zmizí do minulosti. Objeví se na nějakém poli a tam si najdou věci na sebe a Reed zamaskuje Bena páskou na oko a falešnými vousy. Poté se vydají do místní hospody, kde si Ben dá do nosu a Reed s Johnnym se snaží zjistit něco o jistém Blackbearovi a jeho pokladu. Dva zvláštně vypadající chlápci si jich všimnou a řeknou barmance, aby jim dala uspávadlo do pití. Ta to udělá a ti dva pak odtáhnou tři členy FF na svou loď. O několik minut později se Thing probudí v nákladové prostoru svázaný řetězy. Prostě je přetrhne a skočí na palubu, kde začne mlátit celou posádku. Johnny a Reed docela posádky litují. V tom někdo namíří na Reeda pistoli. Mr.Fantastic se natáhne a vyrazí mu ji z ruky. Na Johnnyho někdo zase vytasí meč. Human Torch mu ho tedy roztaví. Piráti řvou, že mají na palubě kouzelníky a vzdají se. V tom na ně začne pálit jiná pirátská loď. Ben řekne ostatním co zbyli z posádky aby opětovali palbu. Human Torch vzlétne a roztaví nepřátelům jejich děla. Mr.Fantastic se natáhne přes oceán až k druhé lodi a udělá most, po kterém přeběhne Thing a piráti. Na druhé lodi započne bitka. Thing všechny zmlátí a ti ho pak začnou nazývat Blackbeard. Reed si domyslí, že Ben je tedy skutečný historický Blackbeard. Piráti mu z podpalubí přinesou poklad. Ben to otevře a uvnitř jsou krystaly a několik diamantů. Mr.Fantastic ale řekne, že jestli to Doom chce musí to mít nějakou ničivou sílu. Proto vysype všechny diamanty a dá tam místo toho řetězy. Chtějí se vrátit, ale Ben říká, že tady se ho neštítí a chce tu zůstat. Reed a Johnny se tedy vydají bez něj. V tom se ale rozpoutá vodní vír, který smete všechny. Reed s Johnnym se probudí na pláží a k nim běží Ben, Omluví se jim a v tom je Doom přenese zpět. Opět v hradu mu předají truhlu. Doom jim řekne, že patřila Merlinovi a ten jí nabil kouzlem, že kdokoliv využije její sílu bude nesmrtelný. Johnny si řekne, že když Reed vysypal krystaly do moře, tak je možná našel Sub-Mariner. V tom Doom otevře truhlu a zjistí, že tam nic není. Thing na něj skočí a začne ho mlátit. Pak ale vyjde najevo, že to není Doom, ale jen robot. V tom se místnost uzavře a objeví se tam na obrazovce praví Doom. Ten jim řekne, že právě vysává kyslík z celé místnosti. Mezitím v jiné místnosti se Sue zneviditelní a proklouzne ven. Svou silou poškodí panel, takže se otevřou dveře. Invisible Girl doběhne do místnosti, kde jsou ostatní členové a otevře dveře. Poté se zviditelní a všichni se vydají na Dooma. Thing prorazí zeď, aby mohli dál. Pak se dostanou do slepé uličky, odkud se dá dostat jen větrací šachtou. Mr.Fantastic se tam natáhne a zbytek po něm vyšplhá. Nakonec dorazí k jezeru plnému krokodýlů. Johnny zahřeje vodu a zem okolo, čímž vytvoří sklo, nebo spíše skleněný most. Všichni po něm přeběhnou. Human Torch tam pak všechno zapálí a doufá, že Dooma díky kouři dostane ven. Doom ale na své raketě uniká a říká si, že po něm alespoň nezůstanou důkazy. Torch ho sleduje ale Doom ho ve vzduchu přemůže. Johnny padá a zachytí se na stromu. Poté jdou FF domů a Johnny říká, že nejdříve bojovali se Sub-Marinerem a teď zase Doom chce zničit svět. Poté si říká, co bude příště. Reed mu odpoví, že zasvětí své životy tomu, aby je chytili. Ben zase říká, že příště si už situaci vyřeší po svém.

Postavy-

Fantastic Four: Mr.Fantastic, Invisible Girl, Human Torch, Thing

Protivníci: Dr.Doom, piráti

Ostatní: nikdo

Aktualizace

21. prosince 2008 v 2:25 | Marvelman |  Novinky
-21.12.2008 v 02:23

1) Přidána rubrika Novinky a v ní článek Aktualizace, kde se dozvíte, co jsem změnil a také, co to pro vás znamená.

-23.12.2008 v 00:23

1) Přidán obsah Fantastic Four 5. V tomto díle se vám představí nejtypičtější zločinec FF a prakticky celého Marvelu a tím je Dr.Doom!

-24.12.2008 v 00:26

1) Přidána rubrika FF protivníci, kde naleznete informace o všech zločincích, se kterými jste se doposud setkali na stránkách tohoto comicsu.
2) Přidán profil Mole Mana, se kterým jste se setkali v prvním díle Fantastic Four.

-26.12.2008 v 00:06

1) Přidán profil Miracle Mana, který se v comicsu FF nevyskytuje zrovna nejčastěji.

-27.12.2008 v 23:11

1) Sliboval jsem nový comics a už je zde. Je to váš oblíbený Jade Giant, tedy Hulk. Tudíž přidána rubrika Incredible Hulk a také první díl, kde se s Hulkem seznámíte. Série má pouze šest dílů, ale nebojte se, už mám pro vás připravené i další Hulkovy comicsy.

-29.12.2008 v 01:28

1) Přidán profil Dr.Dooma do rubriky Fantastic Four - protivníci. Dr.Doom je jak jistě víte, asi nejdůležitější záporák celé série a tak ho nepropásněte.

-29.12.2008 v 23:34

1) Přidán comics Fantastic Four 7. Je to poněkud zvláštní díl. Objevuje se zde Kurrgo a jeho planeta X.

-30.12.2008 v 23:37

1) Přidán comics Incredible Hulk 2. V tomto díle se Hulk utká s poněkud zvláštními mimozemskými tvory - ropušími lidmi.

-31.12.2008 v 18:52

1) Přidán profil Namora do rubriky Fantastic Four - protivníci. Namor byl jedním z prvních hrdinů/zločinců, které Marvel vytvořil a proto stojí za to o něm něco vědět.

-1.1.2009 v 23:39

1) Přidána rubrika Incredible Hulk - hrdinové, kde se dočtete o všech kladných postavách z prozatím čerstvě nového comicsu Incredible Hulk
2) Přidán profil Hulka do rubriky Incredible Hulk - hrdinové - netřeba nic dodat

-3.1.2009 v 00:41

1) Přidán comics Incredible Hulk 3. Velice zvláštní díl, kde se poprvé setkáváme s neslavným týmem zvaným Circus of Crime. S těmi je docela legrace.

-3.1.2009 v 23:43

1) Přidán profil Ricka Jonese. Tento muž může za to, že dnes chodí Hulk po světě. Možná někomu připadá bezcenný, ale později bude důležitou součástí jak comicsu Hulka, tak Avengers a Captaina Marvela.

-4.1.2009 v 22:46

1) Přidána rubrika Incredible Hulk - protivníci. Zde se samozřejmě dočtete o všech nepřátelích z comicsu Incredible Hulk
2) Přidán profil Ringmastera do rubriky Incredible Hulk - protivníci. Ringmaster je vůdce neslavného týmu Circus of Crime. Použivá svůj klobouk na zhypnotizování lidí.

-5.1.2009 v 23:07

1) Přidána rubrika Journey into Mystery - příběhy. Je zde nový comics, který se dříve věnoval pouze sci-fi příběhům, ale my začne přímo od jádra a tím je debut Thora!
2) Přidán comics Journey into Mystery 83. Thorův debut. Je vážně nutné vůbec říkat víc. Tento díl nám odstartuje sérii s dalším novým hrdinou, kterým je severský bůh Thor. Jeho příběhy jsou plné mystiky a zajímavých nepřátel.

-6.1.2009 v 23:31

1) Přidán comics Journey into Mystery 84. Již druhý příběh našeho oblíbeného boha hromu Thora.

-7.1.2009 v 23:34

1) Přidán profil Kurrga do rubriky Fantastic Four - protivníci. Kurrgo je podivný a ambiciózní vládce planety X.

-8.1.2009 v 23:32

1) Přidán comics Journey into Mystery 85. Thor měl zatím jen malé problémy, co se týče nepřátel. Jenže to se právě mění. Přichází totiž Loki, bůh všeho zla.

-9.1.2009 v 23:08

1) Přidán comics Fantastic Four 8. Je tu již osmí díl první a nejslavnější Marvelovské rodiny. Zde se seznámíme z jedním z nejznámějších a nejklasičtějších zločinců FF. Je to Puppet Master. Potkáme zde také Thingovu velkou lásku Alicii.

-11.1.2009 v 23:26

1) Přidán profil Puppet Mastera do rubriky Fantastic Four - protivníci. Hrozivý otčím Alicie. Pomocí svých figurek natropil problémy již mnoha hrdinům Marvelovského vesmíru.

-12.1.2009 v 22:48

1) Přidán comics Incredible Hulk 4. Rick a Bruce začnou experimentovat a snažit se o to, aby mohli změnu na Hulka vyvolat kdy bude třeba.

-13.1.2009 v 23:26

1) Přidán profil Betty Ross do rubriky Incredible Hulk - protivníci. Betty je důležitá součást života, jak Bruce, tak Hulka.

-14.1.2009 v 22:56

1) Přidán comics Journey into Mystery 86. Thor se zde setkává se vzláštním mužem jménem Tomorrow Man.

-15.1.2009 v 22:47

1) Přidán profil Thunderbolta Rosse do rubriky Incredible Hulk - hrdinové. Otec Betty, šéf Bruce, nepřítel Hulka. Vážně je nutné dodávat víc?

-16.1.2009 v 22:29

1) Přidán comics Fantastic Four 9. FF jsou na mizině a aby nemuseli všechno prodat musejí si zahrát ve filmu, který režíruje sám Namor the Sub-Mariner.

-17.1.2009 v 22:18

1) Přidána rubrika Journey into Mystery - hrdinové.
2) Přidán profil Thora do rubriky Journey into Mystery - hrdinové. A je tady, severský bůh hromu a blesku ve své celé kráse. Je tady Thor.

-18.1.2009 v 23:36

1) Přidán comics Journey into Mystery 87. Zuří studená válka a nebyl by to náš Thor, kdyby se do ní nepřipletl.

-19.1.2009 v 22:15

1) Přidána rubrika Journey into Mystery - protivníci.
2) Přidán profil Lokiho do rubriky Journey into Mystery - protivníci.

-20.1.2009 v 23:35

1) Přidán comics Fantastic Four 10. Mr. Fantastica a Dr.Dooma čeká menší prohození myslí. Jak to oba zvládnou?

-21.1.2009 v 23:19

1) Přidán comics Incredible Hulk 5. Dýchá na nás Starověk, jelikož v tomto díle se představí zločinec jménem Tyrannus. Jen počkejte, až se dozvíte, co umí.

-22.1.2009 v 23:31

1) Přidán comics Journey into Mystery 88. Kdo je Impossible Man? Odpověď na vás čeká v tomto díle.

-24.1.2009 v 22:48

1) Přidán comics Fantastic Four 11. FF vůbec netuší co je čeká, jelikož přichází Impossible Man.

-25.1.2009 v 22:46

1) Přidán profil Odina do rubriky Journey into Mystery - hrdinové. Mocný vládce Asgardu a všech bohů je zde.

-26.1.2009 v 21:37

1) Přidán comics Journey into Mystery 89. Thor vs obyčejný zloděj. Stojí to za přečtení? To si pište.

-27.1.2009 v 23:10

1) Přidán comics Fantastic Four 12. Hulk vs Thing a to poprvé. Je vážně třeba něco dodat?

-28.1.2009 v 23:06

1) Přidán comics Incredible Hulk 6. Poslední díl této série je zde a Hulk je zde nucen bojovat s Metal-Masterem.

-29.1.2009 v 22:56

1) Přidán comics Journey into Mystery 90. Na Zemi útočí mimozemšťané. Je tu ale Thor, který jim stojí v cestě.

-31.1.2009 v 20:08

1) Přidána rubrika Amazing Spider-Man - příběhy. Konečně Spider-Man!!!!

2) Přidán comics Amazing Spider-Man 1. Máme tady první díl všemi milovaného comicsu. Náš milý síťomil se zde setká s Chameleonem.

-1.2.2009 v 22:31

1) Přidána rubrika Amazing Spider-Man - hrdinové.

2) Přidán profil Spider-Mana do rubriky Amazing Spider-Man - hrdinové. Je tu všemi velice oblíbený (Daily Bugle nepočítaje) hrdina, který nikdy nevyráží do akce bez svých síťostřelů.

-2.2.2009 v 23:33

1) Přidána rubrika Tales of Suspense - příběhy. Iron Man je tu!

2) Přidán comics Tales of Suspense 39. Máme zde první díl, kde se nám představí zbrusu nový hrdina a tím je Iron Man.

-3.2.2009 v 23:06

1) Přidán profil Impossible Mana do rubriky Fantastic Four - protivníci. Šílený zelený mimozemšťan je tady. Dávejte si pozor na jeho hrozivé nápady a proměny.

-4.2.2009 v 23:45

1) Přidán comics Fantastic Four 13. Přichází Red Ghost. FF budou mít s tímto protivníkem větší problémy, než si vůbec dokázali představit.

-6.2.2009 v 17:35

1) Přidán comics Journey into Mystery 91. Loki předá svou moc obyčejnému člověku, aby s její pomocí zničil Thora.

-6.2.2009 v 23:56

1) Přidána rubrika Tales of Suspense - hrdinové.

2) Přidán profil Iron Mana do rubriky Tales of Suspense - hrdinové. Rytíř v blištivé zbroji je konečně tady. Tony Stark osobně a jen pro vaše potěšení.

-7.2.2009 v 22:32

1) Přidán comics Tales of Suspense 40. Iron Man se utká s Gargantusem a rozhodne pro menší změnu vzhledu.

-9.2.2009 v 23:41

1) Přidán comics Fantastic Four 14. Puppet Master se vrací a není sám. Je s ním také Namor!
2) Přidán comics Captain America comics 5. Cap a Bucky tentokrát bojují s Ringmasterem, vodním drakem a dalšími.

-10.2.2009 v 23:16

1) Přidána rubrika Amazing Spider-Man - protivníci, kde se dočtet vše o vašich oblíbených protivnících Spider-Mana.
2) Přidán profil Chameleona do rubriky Amazing Spider-Man - protivníci. Je tady. Nebo to není on? Možná je támhle. Nebo támhle. Jak ho máme sakra poznat, vždyť je to přece Chameleon.

-11.2.2009 v 23:17

1) Přidán comics Journey into Mystery 92. Loki se vrací a má plán. Jenže Thor má podporu celého Asgardu. Kdo má tedy víc?

-12.2.2009 v 23:48

1) Přidán comics Amazing Spider-Man 2. Kdo to je? To je přece Vulture. A ještě Tinkerer. Hele druhý díl a už to jede. Bezva.

-13.2.2009 v 23:38

1) Přidán profil Red Ghosta do rubriky Fantastic Four - protivníci. Jeden z velice nebezpečných protivníků Fantastic Four je zde. Nikdo se před ním neschová tak, aby se k němu Red Ghost nedostal.

-15.2.2009 v 01:25

1) Přidán comics Tales of Suspense 41. Přichází zločinec jménem Strange, který využije Iron Mana k útěku z vězení.

-15.2.2009 v 23:42

1) Přidána rubrika Nick Fury and his Howling commandos - příběhy. Nový comics je tu a tantokrát je to něco úplně jiného.
2) Přidán comics Sgt.Fury and his Howling commandos 1. Nick Fury dává dohromady svůj tým a je připraven nakopat nacistům zadky.

-16.2.2009 v 23:48

1) Přidán profil Human Cannonballa do rubriky Incredible Hulk - protivníci. Jeden z netvrdších členů Circus of Crime. Dále by se dal také nazvat jedním z nejčastějších lčenů tohoto seskupení.

-17.2.2009 v 23:34

1) Přidán comics Fantastic Four 15. Je tady Mad Thinker. Udělal něco, co ještě žádný zločinec před ním. Ukradl jeden z Reedových vynálezů. Bohužel jeden z nejnebezpečnějších.

-19.2.2009 v 00:21

1) Přidán comics Amazing Adventures 5. Další várka úžasných sci-fi příběhů. Jen si to přečtěte.

-19.2.2009 v 23:24

1) Přidán profil May Parkerové do rubriky Amazing Spider-Man - hrdinové. Teta May je konečně tady. Přece by to tady bez ní nemohlo ani fungovat že.

20.2.2009 v 23:55

1) Přidán comics Journey into Mystery 93. Nehoda dá vzniknout velice nebezpečnému zločinci, ke kterému se stačí jen přiblížit a je po vás. Je to Radioactive Man.

24.2.2009 v 23:54

1) Přidán profil Clowna do rubriky Incredible Hulk - protivníci. Je tady nejšílenější člen Circus of Crime. Je to hrozivý.....Clown.

26.2.2009 v 00:04

1) Přidán comics Tales of Suspense 42. Iron Man má potíže se špiónem, který zjistil všechna jeho tajemství. Musí se o něj postarat, ale jak?

26.2.2009 v 23:23

1) Přidán comics Fantastic Four 16. Dr.Doom se vrací a přináší s sebou větší problémy než obvykle. Naštěstí je tu Ant-Man, aby vyrovnal skóre.

27.2.2009 v 22:54

1) Přidán profil Mad Thinkera do rubriky Fantastic Four - protivníci. Velice zvláštní zločinec, který využívá počítačů k předpovídání pravděpodobnosti. Ukradl Reedova robot a používá ho jako svého ochránce.

1.3.2009 v 00:03

1) Přidán comics Journey into Mystery 94. Loki použije svou magii, aby ovládl Thora a použil ho jako spojence.

1.3.2009 v 22:46

1) Přidán comics Amazing Spider-Man 3. Přichází jeden z jetypičtějších Marvel-zločinců. Je to Dr.Octopus.

2.3.2009 v 23:24

1) Přidán profil Vultura do rubriky Amazing Spider-Man - protivníci. Adrian Toomes je tady. Jeden z prvních Spider-Manových protivníků, který si získal určité procento popularity + mnoho různých verzí vzhledu.

4.3.2009 v 22:46

1) Přidán comics Tales of Suspense 43. Iron Man se nedobrovolně dostává do podzemní říše, kde musí vybojovat důležitý boj.

5.3.2009 v 23:36

1) Přidán comics Sgt.Fury and his Howling commandos 2. Commandos musí tentokrát zničit prototyp nacistické zbraně. Jenže jak se k ní dostat?

6.3.2009 v 23:07

1) Přidána rubrika Sgt.Fury and his Howling commandos - hrdinové.
2) Přidán profil Nicka Furyho do rubriky Sgt.Fury and his Howling commandos - hrdinové. Seržant Howling commandos a budoucí vůdce SHIELDu je tady. Pozor na něj.

7.3.2009 v 23:26

1) Přidán profil J.Jonaha Jamesona do rubriky Amazing Spider-Man - hrdinové. Je to tady všichni Spider-Mani třeste se. Je tady váš postrach a postrach všech kvalitních novin.

8.3.2009 v 23:23

1) Přidán comics Fantastic Four 17. Dr.Doom toho má už dost. Rozhodne se hrát pod pás a unese Aliciu. Jenže získá tím něco? Má pro každého člena FF nějaké překvapení? To uvidíte.

9.3.2009 v 23:48

1) Přidána rubrika Strange Tales - příběhy. Zde si přečtete příběhy tajemného Dr.Strange a časem také Human Torche z FF.
2) Přidán comics Strange Tales 110. Zde se představí Dr.Strange.

11.3.2009 v 01:56

1) Přidán profil Dr.Octopuse do rubriky Amazing Spider-Man - protivníci. Jeden z nejznámějších zločinců v Marvelu a též jeden z nejsilnějších Spider-Manových protivníků.

11.3.2009 v 23:49

1) Přidán comics Journey into mystery 95. Thor vs Thor. Je třeba něco vůbec dodávat?

12.3.2009 v 23:56

1) Přidán comics Tales of Suspense 44. Iron Man se vydá na menší cestu do starověkého Egypta. Není to cesta za památkami, nýbrž něco úplně jiného.

13.3.2009 v 23:23

1) Přidán profil Bruta the Strongmana do rubriky Incredible Hulk - protivníci. Nejsilnější člen (síla svalů) Circus of Crime je tady.

15.3.2009 v 10:46

1) Přidána rubrika Tales to Astonish - příběhy, kde si budete moci přečíst plno sci-fi příběhů, příběhy Ant-Mana a později zde bude hostovat také Hulk a Namor.
2) Přidán comics Tales to Astonish 27. Prvně se zde objevuje Ant-Man, i když zatím jen jako Hank Pym.

17.3.2009 v 16:34

1) Přidán profil Tomorrow Mana do rubriky Journey into Mystery - protivníci. Zarrko využívá stroje času, který má, aby časem cestoval a kradl si nejmodernější vybavení.

18.3.2009 v 21:54

1) Přidán comics Tales to Astonish 28. Gorilla-Man, Děsivá mlha, Intriky a plno dalších sci-fi příběhů.

23.3.2009 v 21:36

1) Přidán profil Tyrannuse do rubriky Incredible Hulk - protivníci. Bývalý příslušník římských legií, který omylem díky Merlinovi našel fotánu věčného mládí a tak stále žije. Soupeří velice často s Mole Manem o vládu nad podzemními říšemi.

25.3.2009 v 23:26

1) Přidána rubrika Strange Tales - hrdinové. Zde se dozvíte o všech kladných postavách z comicsu Strange Tales.
2) Přidán profil Dr.Strange do rubriky Strange Tales - hrdinové. Sorcerer Supreme je zde. Nebylo jednoduché najít v jeho nabitém programu místo, ale nakonec se nám to interview podařilo uskutečnit.

29.3.2009 v 23:24

1) Přidán comics Strange Tales 101. Human Torch zahajuje svou sólovou kariéru super-hrdiny.

30.3.2009 v 23:39

1) Přidán profil Metal Mastera do rubriky Incredible Hulk - protivníci. Nepříjemný mimozemšťan se schopností ovládat kovy. Pozor na něj.

1.4.2009 v 22:21

1) Přidán comics Captain America comics 6. Další várka úžasných příběhů Captaina a jeho pomocníka Buckyho.

4.4.2009 v 23:38

1) Přidán profil Jane Foster do rubriky Journey into Mystery - hrdinové. Milá sestřička, která pracuje pro dr. Donalda Blakea a nechá se zachraňovat od jeho druhého já - Thora.

6.4.2009 v 23:29

1) Přidán comics Fantastic Four 18. Skrullové jsou zpět. No tedy né úplně. Vlastně je to jenom jeden Skrull. Né nebojte není obyčejný. Je to přece Super-Skrull.

9.4.2009 v 20:40

1) Přidán comics Amazing Adventures 6. Poslední díl série obsahující jako vždy dobrodružství Dr.Drooma a plno dalších sci-fi příběhů.

16.4.2009 v 17:30

1) Přidán profil Heimdalla do rubriky Journey into Mystery - hrdinové. Je tady. Mocný strážce Duhového mostu vedoucího k Asgardu. Je to Heimdall.

21.4.2009 v 22:15

1) Přidán comics Tales to Astonish 29. Máte rádi sci-fi? Máte rádi mimozemšťany? Máte rády pořádné příhody? Další díl comicsu určený přímo vám.

26.4.2009 v 20:39

1) Přidán comics Journey into Mystery 96. Lidem se podařilo zjistit, že Merlin není legenda, ale skutečnost. jenže ten Merlin, kterého naleznou, je trochu moc živý.

30.5.2009 v 00:51

1) Přidán comics Amazing Spider-Man 4. Máte rádi písek? Válíte se v něm rádi na pláži? Jestli jo, tak už dlouho ho mít rádi nebudete. Až se seznámíte se Sandmanem, tak pochopíte, že písek nemusí být vždy tak příjemný.

31.5.2009 v 13:01

1) Přidán comics Tales to Astonish 30. Pokračování příběhu Gorilla-Mana a k tomu další várka super sci-fi příběhů.

3.6.2009 v 19:33

1) Přidána rubrika Amazing Adult Fantasy
2) Přidán comics Amazing Adult Fantasy 7. První díl nové sci-fi série, která volně navazuje na Amazing Adventures, je zde.

7.6.2009 v 22:29

1) Přidán profil Sandmana do rubriky Amazing Spider-Man - protivníci. Jeden z nejfantastičtějších marvelovských zločinců je tady. William Baker, neboli hrozivý Sandman!

9.6.2009 v 22:39

1) Přidán comics Tales of Suspense 45. Představujeme vám dvě nejdůležitější postavy v životě Tonyho Starka. Jsou to Pepper Potts a Happy Hogan. Jo a Jack Frost je tu taky.

12.6.2009 v 17:46

1) Přidán comics Tales to Astonish 31. Obří mumie z Egypta a plno velmi zajímavých příběhů.

15.6.2009 v 00:02

1) Přidán comics Amazing Adult Fantasy 8. Kdo jsou Krillové a co tu chtějí? Jsou hodní, nebo zlí? Budou jedinou součástní tohoto comicsu, nebo zde bude příběhů mnohem více? Kdo ví.

16.6.2009 v 20:42

1) Přidán profil Radioactive Mana do rubriky Journey into Mystery - protivníci. Může být něco tak nestabilního jako atomové jádro. Jistě že ano, co třeba chodící atomové jádro. Vy víte o kom je řeč. Není moc bezpečné potloukat se kolem něj.

20.6.2009 v 17:33

1) Přidán comics Sgt.Fury and his Howling commandos 3. Howleři mají další misi. Zachránit jistého generála (jen počkejte až zjistíte koho) a pomoct italským partyzánům.

23.6.2009 v 14:54

1) Přidán profil Dum-Dum Dugana do rubriky Sgt.Fury and his Hwoling commandos - hrdinové. Co to je za přerostlého tlusťocha. A sakra. Omlouvám se pane Dum-Dume nevěděl jsem, že jste to vy. Příště si dám pozor s kým mluvím pane.

29.6.2009 v 20:48

1) Přidán comics Strange Tales 102. Human Torch vs Wizard! No a? Jo Wizarda ještě neznáte, takže se na něj těště.

3.7.2009 v 15:56

1) Přidán comics Tales to Astonish 32. Další dávka sci-fi příběhů jako třeba Tekutý písek, Šikanér, Dívka v černé kápi a Já jsem marťan.

8.7.2009 v 12:57

1) Vytvořena nová rubrika Tales of Suspense - protivníci, kde si přečtete o všech zločincích, se kterými jste se v comicsu setkali.
2) Přidán profil Blizzarda/Jacka Frosta do rubriky Tales of Suspense - protivníci. Samozvaný Jack Frost zmrazí všechno, co se mu nelíbí. Dalo by se o něm říci, že má dost CHLADNOU povahu.

14.7.2009 v 16:07

1) přidán comics Strange Tales 103. Human Torch zajatcem paté dimenze? Co to má jako být?

25.7.2009 v 00:22

1) Přidán comics Amazing Adult Fantasy 9. Tim Boo Ba a další sada super sci-fi příběhů, které si budete ještě dlouho pamatovat.

2.8.2009 v 01:00

1) Přidán profil Pepper Potts do rubriky Tales of Suspense - hrdinové. Nejslavnější sekretářka a pomocnice v historii Marvelu. Jste připraveni se o téhle pěkné rusovlásce dozvědět trochu víc?

12.8.2009 v 11:31

1) Přidán comics Journey into Mystery 97. Končí veškerá sranda, když se Thor utká s tvorem jménem Lava Man. Dále je tu novinka v podobě porce severské mytologie. Máme tady Asgardské příběhy.

20.8.2009 v 23:45

1) Přidán profil Happyho Hogana do rubriky Tales of Suspense - hrdinové. Pokud jste ho někdy viděli se usmát, tak si buďte jisti, že jste viděli někoho jiného. Máte ho rádi a dobře to víte.

2.9.2009 v 22:20

1) Přidán comics Tales to Astonish 33. Další špičkové příběhy pocházející přímo z hlavy legendárního Stana Lee.

15.9.2009 v 11:16

1) Přidán comics Tales to Astonish 34. Poslední šance na přečtení čistě sci-fi zaplněného comicsu Tales to Astonish. Od příště totiž změna!

17.9.2009 v 00:45

1) Přidán comics Amazing Adult Fantasy 10. Fantasy? Sci-fi? Obojí? Kdo to sakra řeší. Jsou to Stan Lee povídky, což znamená kopec zábavy.

18.9.2009 v 23:21

1) Přidán comics Tales to Astonish 35. Je tady. Ant-Man je konečně tady. První díl, kde Hank Pym objevuje již jako Ant-Man a tady všechno začíná.

20.9.2009 v 23:29

1) Přidán comics Strange Tales 104. Pozor nedotýkat se....hrozně lepí. Takto by se dal dobře popsat nový zločinec, se kterým se Human Torch musí utkat. Je to Paste-Pot Pete.

27.9.2009 v 15:56

1) Přidána rubrika Tales to Astonish - hrdinové.
2) Přidán profil Ant-Mana do rubriky Tales to Astonish - hrdinové. Je tady. Možná si ho nevšimnete když stojí vedle vás. Určitě byste o něm měli ovšem vědět.

29.9.2009 v 21:56

1) Přidán comics Amazing Adult Fantasy 11. Tento díl je zvláštní tím, že obsahuje příběh zvaný - Kde kráčí duch - který byl oceněn čtenáři jako nejlepší příběh roku 1962

1.10.2009 v 23:54

1) Přidán comics Amazing Spider-man 5. Spidey vs Dr. Doom, jak vám to zní? Dobrý ne.

2.10.2009 v 23:19

1) Přidán comics Amazing Spider-Man 6. Pozor, pozor přichází totiž Lizard! Né vážně, je pěkně nebezpečnej.

4.10.2009 v 02:04

1) Přidán profil Lizarda do rubriky Amazing Spider-Man - protivníci.

5.10.2009 v 00:31

1) Přidán comics Amazing Spider-Man 7. Vulture je zpět a chce pomstu. Spidey je tu stále a o žádnou pomstu zrovna dvakrát nestojí. Kdo dostane co mu patří?

6.10.2009 v 13:49

1) přidán profil Johna Jmaesona do rubriky Amazing Spider-Man - hrdinové. Plukovník John Jameson. Výtečný kosmonaut a dobrý člověk. Bohužel také syn J.J. Jamesona.
7.10.2009 v 00:01

1) Přidán comics Amazing Spider-Man 8. Super počítač, který dokáže zjistit totožnost Spider-Mana? Problém. Naštvaný Human Torch? Ještě větší problém.

8.10.2009 v 01:48

1) Přidán profil Liz Allan do rubriky Amazing Spider-Man - hrdinové. První Petrova láska a celoživotní kamarádka Liz.
9.10.2009 v 23:15

1) Přidán comics Amazing Spider-Man 9. Další super-zločinec je zde a tentokrát s ním není žádná legrace. Jenom dotknout se ho znamená zažít pořádnou bolest. Je to Electro.

11.10.2009 v 02:54

1) Přidán profil Electra do rubriky Amazing Spider-Man - protivníci. A je tady další z nikdy nekončících řad Spider-Manových nepřátel. Tentokrát je trochu problémem tohohle udeřit do tváře.

12.10.2009 v 02:09

1) Přidán comics Amazing Spider-man 10. Přichází Big Man a Enforcers. Co k tomu dodat.

13.10.2009 v 00:47

1) Přidán profil Flashe Thompsona do rubriky Amazing Spider-Man - hrdinové. Petrův nepřítel a Spider-manův fanda. Zvláštní kombinace.

14.10.2009 v 01:41

1) Přidán comics Amazing Spider-Man 11. Doc Ock je zpět a Spidey není jediný, kdo s tím má problém.

15.10.2009 v 02:07

1) Přidán profil Betty Brant do rubriky Amazing Spider-Man - hrdinové. Bezva sekretářka z Daily Bugle. Jedna z prvních lásek Petra Parkera a jeho celoživotní kamarádka.

16.10.2009 v 00:28

1) Přidán comics Amazing Spider-Man 12. Ale né, Spidey byl právě odmaskován. Tak to tzeda nevim, jak se z tohohle dokáže svým stylem vykecat.

17.10.2009 v 02:02

1) Přidán profil Big Mana do rubriky Amazing Spider-Man - protivníci. První mafiánský boss, se kterým se musí Spidey vypořádat.

18.10.2009 v 01:39

1) Přidán comics Amazing Spider-Man 13. Spidey obviněn ze zločinu. Prý jsou i důkazy. Jen jestli v tom nemá prsty nový zločinec jménem Mysterio

19.10.2009 v 09:57

1) Přidán profil Mysteria do rubriky Amazing Spider-Man - protivníci. Mysterio pán iluzí je tady. Snad je to on a né další iluze. No budete se muset přesvědčit sami.

20.10.2009 v 00:50

1) Přidán comics Amazing Spider-Man 14. Enforcers jsou zpět. Hulk je zde hostem. Představujeme Green Goblina. Není toho až dost?

21.10.2009 v 01:21

1) Statujeme nový projekt zvaný Marvel pro vás. Pro bližší informace se podívejte přímo na projekt.

22.10.2009 v 11:17

1) Přidán comics Amazing Spider-man 15. Chameleon se vrací. Bok po boku je mu Kraven! Nový a velmi nepříjemný protivník, se kterým si Spidey bude muset poradit.

23.10.2009 v 01:15

1) Přidán profil Kravena. Loves je zde, aby si mezi svoje trofeje přidal i hlavu Spider-Mana.

24.10.2009 v 12:23

1) Přidán profil Anny Watsonové do rubriky Amazing Spider-Man - hrdinové. Anna je sousedka a nejlepší kamarádka May Parkerové

26.10.2009 v 11:51

1) Přidán comics Amazing Adult Fantasy 12. Další super porce sci-fi zábavy pro každého z vás.

27.10.2009 v 01:20

1) Přidán comics Amazing Adult Fantasy 13. Předposlední díl úžasné sci-fi série je zde.

28.10.2009 v 09:51

1) Přidán comics Amazing Adult Fantasy 14. Poslední díl sci-fi série.

29.10.2009 v 09:38

1) Přidán comics Amazing Fantasy 15. První a na dlouhou dobu poslední díl série, která se i tak zapsala do historie Marvelu, díky faktu, že to je první comics, kde se objevuje Spider-Man.

30.10.2009 v 12:48

1) Přidán comics Amazing Spider-Man Annual 1. Sinister Six je tady!

5.11.2009 v 18:18

1) Přidán comics Tales to Astonish 38. Ant-Man se bude muset utkat v souboji intelektů, jelikož jeho protivníkem bude Egghead!

7.11.2009 v 11:02

1) Přidán comics Strange Tales 106. Přichází Acrobat a Torch zpochybňuje svoji důležitost ve Fantastic Four.

8.11.2009 v 11:41

1) Přidána rubrika Tales to Astonish - protivníci.
2) Přidán profil Eggheada do rubriky Tales to Astonish - protivníci. Vtipně vypadající génius, kterému se v inteligenci málokdo vyrovná. Jo a má hlavu jako vejce!

9.11.2009 v 00:26

1) Přidán comics Tales to Astonish 39. Ant-Mana čeká boj na jeho úrovni, když se utká s hordami silného Scarlet Beetla.

10.11.2009 v 02:26

1) Přidán comics Tales to Astonish 40. Co se děje v tomto díle, tak zajímavého, že stojí za přečtení? No co asi? Je to totiž díl, kde Ant-Man zklamal!

Fantastic Four 4

20. prosince 2008 v 0:04 Fantastic Four - příběhy


Název- Příchod Sub-Marinera

Datum vydání- květen 1962

Příběh-

Ve své tajné skrýši v mrakodrapu, čekají tři ze čtyřech nejfantastičtějších hrdinů vůbec. Ale kde je ten čtvrtý. Reed ukáže na okno a řekne, že musejí Johnnyho najít. Ben říká, že je rád, že je pryč a ať si zůstane tam, kde je. Sue se na něj naštve a ptá se ho, jak může takhle mluvit o jejím bratrovi. Reed zase Bena obviní z Johnnyho útěku. Reed řekne, že všichni ,a to platí i pro Thinga, půjdou Johnnyho hledat. Thing začne rozbíjet nábytek s tím, že Johnnyho naučí, že od FF se neutíká. Sue má obavy, ale Reed ji ujistí, že Ben Johnnymu nic neudělá. Všichni vlezou do Fantasticaru a Sue zase začne s tím, že je to poprvé, co tu musejí jednu část nechat. Sue přistane uprostřed města a zneviditelní se. Bohužel nic nenajde. Mr. Fantastic prohledává park a taky bez úspěchu. Poté vidíme Johnnyho, jak pracuje v nějaké garáži na autech. V tom se ke garáži přibližuje Thing. Uvnitř je rozlitý benzín. Thing zvedne auto s tím, že ho na Johnnyho hodí. Johnny se nemůže zapálit, protože by to tady celé vybuchlo. Thing prohodí auto stěnou. V tom se ale přemění zpět do své lidské podoby. Johnny hned využije situace a vrhne se na Bena. Ten se ale po chvilce změní zpět na Thinga a padne na kolena. Johnny se ubytuje v nedalekém hotelu, kde najde na recepci comics ze čtyřicátých let, kde je zobrazen princ Namor řečený Sub-Mariner. Johnny si ihned vzpomene, jak mu kdysi Sue vyprávěla o jeho schopnostech, jako že je silný jako deset mužů, nebo že dokáže žít pod vodou, či že je prakticky nezranitelný. Recepční si ho všimne, a podotkne, že v hotelu bydlí starý muž, který je tak silný jako Sub-Mariner. Recepční probudí starce a řekne mu, aby ukázal svou sílu. Starec ale odpoví, aby ho nechali, že chce spát. Recepční na něj hodí telefonní seznam a chce aby ho roztrhl v půlce. Starec ho odstrčí a to vyvolá rvačku. Hned se tam objeví pět chlapů a všichni se vrhnou na starce. Ten si ale se všemi poradí a poté začne vzpomínat, jak se jmenuje. Mezitím si chlapi vezmou pálky a chtějí ho opět napadnout. Johnny je ale zastaví s tím, že je starec nemocný a má amnézii. Všichni z něj chtějí vymlátit duši, ale Johnny má lepší nápad. Říká, že lepší bude ho oholit. Zapálí si jeden palec a spálí mu fousy a tak se dozví, že ten chlap nemá sílu jako Sub-Mariner ale že je Sub-Mariner. Mezitím vidíme Reeda, jak se natáhne do oblak a zeptá se pilota helikoptéry, jestli neviděl mladého hořícího kluka. Poté jim řekne, že jestli ho uvidí, mají kontaktovat FF. Muž mu ale odpoví, že první koho kontaktuje bude jeho oční lékař. Mezitím v hotelu je i Invisible Girl. Johnny a Namor kolem ní proběhnou. Johnny hodí Namora do moře s tím, že se mu tam jistě vrátí paměť. To se také stane Namor se vydá hledat svůj domov - Atlantidu. Na jejím místě najde jen starý vrak nějaké lodi. Sám si to vysvětlí tak, že to lidé zničili Atlantidu a tak se jim pomstí. Zpátky v Baxterově budově sedí tři členové FF, když se na obloze objeví ohnivý nápis Fantastic Four. Trio se okamžitě vydá za signálem a najdou Johnnyho, který jim vše sdělí. Mr.Fantastic je překvapen, že se Namor opět objevil. Thing na druhou stranu říká, že žádný člověk se nemůže rovnat síle Thinga. Johnny na to odpoví, že Namor není člověk. Mezitím Namor pod vodou najde obří příšeru a vedle ní zlatý roh. Na ten zatroubí a příšera se probudí. Namor jí říká Giganto. Giganto napadne jednu loď na hladině. V tom se tam objeví Fantasticar a kouřovou clonou skryje loď. Human Torch se vrhne na Giganta ale ten ho proudem vody smete z oblohy. Reed ho naštěstí chytí. Giganto poté zatopí celé pobřeží. Thing použije velkou bombu a skočí do Gigantovi tlamy. Tam ji odjistí a začne utíkat. FF sleduje celou situaci a začnou jásat, když najednou Giganto vybuchne. Na zemi najdou Thinga mírně otřeseného po výbuchu. Namor stojí s rohem na pobřeží a chce vyvolat další nestvůry. V tom mu ale Invisible Girl vytrhne svou silou roh z rukou. Namor do ní strčí a ona se zase zviditelní. Namor je přímo oslepen její krásou a řekne jí, že jestli si ho vezme, tak nechá lidi na pokoji. Než Sue stihne odpovědět objeví se tam zbytek FF. Namor jim řekne, že vyvolá ty nejděsivější nestvůry. Sue tedy souhlasí, že bude jeho nevěsta. To ale naštve zbytek FF a ti se na něj vrhnou. Namor to čeká a všechny je porazí. Human Torch ale začne létat v kruzích, až vytvoří horkovzdušný vír, který do vzduchu vynese jak Sub-Marinera, tak i Gigantovu mrtvolu. Poté je Torch shodí do nehlubší části oceánu. Namor přísahá, že se vrátí a FF mu odvětí, že se vrátí.

Postavy-

Fantastic Four: Mr.Fantastic, Invisible Girl, Human Torch, Thing

Protivníci: Namor, Giganto

Ostatní: recepční, několik pobudů, pilot

Amazing Adventures 4

18. prosince 2008 v 0:18 Amazing Adventures - příběhy

Název- Já jsem robot X (1.příběh)
Kdo nebo co je ten čistič bot? (2.příběh)
Co se skrývá uvnitř? (3.příběh)

Datum vydání- září 1961

Příběh-

1.příběh

Jeden vědec stvoří prvního a jedinečného robota s pravou inteligencí, který dokáže myslet sám za sebe. Vědec ho pojmenuje X. Jedny noviny od začátku píšou, že ten robot bude zkáza lidstva a postupně na svou stranu strhne mnoho obyvatel města. Nakonec je to tak přesvědčí, že vtrhnou do domova toho profesora, aby mohli X zničit. X si uvědomí, o co jde a uteče. Vytvoří dokonalou repliku člověka a s jeho pomocí si koupí opuštěnou budovu. Tam si vytvoří továrnu a začne vyrábět další roboty, jako je on sám. Několik lidí prohledává město a hledají X, aby ho mohli zničit. Od toho muže se dozví, že si od něj koupil skladiště nějaký muž, který se choval dost divně. Jdou se tam podívat a robot zvaný X pošle svou novou armádu, aby lidi odehnala. Poté s ní vyrazí do města a to přímo do redakce těch novin. X nařídí svým robotům, aby zadrželi všechny editory těchto novin a šéfredaktora přenechali jemu. Ten vyběhne na střechu a X je mu v patách. Lidé dole rozprostřou plachtu a zavolají na šéfredaktora, aby skočil dolů. On to udělá, ale X skočí za ním a chytne ho. Pak mu před lidmi sundá masku a je to mimozemšťan stejně jako všichni editoři. Tito vetřelci sem byli posláni, aby lidem zamezili výrobu inteligentních robotů schopných před nimi ubránit Zemi. Pravda ale nakonec vyšla najevo.

2.příběh
Milionář Simon Sledge přijede podepsat životně důležitý kontrakt. Pokud to nestihne včas, tak ho to zruinuje. Vystoupí z limuzíny a zjistí, že je zde až moc brzo. Všimne si starého člověka, který čistí boty a jde k němu. Řekne mu, že chce vyčistit boty a pokud to nestihne do deseti minut, tak nedostane zaplaceno. Aby mu to vysvětlil, tak mu začne vykládat, že by si ho mohl klidně koupit, kdyby chtěl. Je totiž milionář. Pak vykládá jak vždycky získal peníze na úkor jiných. Kolik zničil firem, propustil lidí a kolik lidí kvůli němu přišlo o domov. Jenže to všechno bylo legální a tak s tím nikdo nemůže nic udělat. Muž čistící boty si řekne, že tohle je hrozně zlý člověk a že ho někdo prostě musí potrestat. Po chvíli mu Simon řekne, že čas vypršel a tak, že nezaplatí. Najednou jdou ale jeho nohy na opačnou stranu a vůbec ho neposlouchají. Simon neví, co se to děje. Muž, co mu čistil boty vstane a na zádech se mu objeví andělská křídla. Pak mu řekne, že když na někoho právo a zákon nestačí, tak je zde vždycky vyšší právo, které každého dostihne. Simon propásne schůzku a to je jeho konec.

3.příběh

Na poli blízko jedné farmy přistane vesmírná loď. Farmáři jsou zděšeni a zavolají policii. Ti obklíčí loď, ale několik hodin z ní nic nevylézá a prostě nic se neděje. Policie si na pomoc zavolá Dr.Drooma. Ten dorazí a řekne jim, aby přivezli jeřáb s demoliční koulí. Když to udělají, tak Droom vleze do kabiny jeřábu a koulí udeří do vesmírné lodě. Pak zavře oči a mentálně se spojí s tvory uvnitř té lodě. Přivítá je na Zemi a řekne, že mohou vyjít ven, pokud přišli v míru. Najednou loď odstartuje. Nikdo to nechápe a Droom vysvětlí, že pomocí té koule navodil iluzi, že lidé jsou velká kovovou stvoření neuvěřitelné síly a jelikož tito tvorové přišli Zemi dobýt, tak si to rychle rozmysleli.

Postavy-

Hrdinové: X a jeho roboti, anděl, Dr.Droom

Protivníci: mimozemšťané

Ostatní: vědec, milionář Simon Sledge, policisté, lidé

Fantastic Four 3

16. prosince 2008 v 21:35 Fantastic Four - příběhy


Název- Ve stínu porážky

Datum vydání- březen 1962

Příběh-

V divadle na podiu stojí muž, který si říká Miracle Man a začne se vznášet ve vzduchu.Miracle Man začne mluvit o FF, jak by měli být nejsilnějším kvartetem v historii atd..Poté ale dodá, že proti jeho moci jsou úplné nuly.Aby potvrdil svá slova, tak se z něj stane obr, poté mračno plynů a nakonec začne střílet blesky ze svých prstů.Poté začne říkat, že FF jsou jen nemehla s trochou štěstí a že by měli někam zalézt a nikdy se již neukázat.V tom ale na podium skočí Thing.Miracle Man mu řekne, že doufal, že někdo z FF přijme jeho přátelskou výzvu.Miracle Man přitáhne dva identické kmeny stromů a řekne Benovi aby jeden přerazil na půlky.Thing do kmene praští a rozrazí ho na třísky.Pak oznámí Miracle Manovi, že je řada na něm.Miracle Man rozrazí kmen jedním prstem a poté řekne Benovi aby ho praštil veškerou svou silou.Thing se rozmáchne a udeří ho do břicha ale Miracle Man se ani nehne.Thing se strašně naštve ale zbytek FF ho odtáhnou pryč.Miracle Man pokračuje ve svém představení.O několik minut později vidíme FF v jejich novém vznášedle zvaném Fantasticar.Sue se ptá Reeda proč je tak potichu a ten ji odpoví, že musejí být šťastní, že Miracle Man není kriminálník, protože by mohl být jeden z těch na které nemají šanci.V tu samou chvíli si Miracle Man v zákulisí říká, že přišel čas aby odhodil masku slušnosti.Poté se rozhodne, že přivede k životu sochu příšery, která je v centru města a tak všem dokáže svou moc.Mezitím FF se dostanou domů, kde Johnny okamžitě skočí k televizi a všechny informuje, že je premiéra filmu Příšera z Marsu.Reed si říká, kolik musela stát ta socha v centru města.Sue říká, aby všichni zapomněli na příšery a podívali se na ni.Všichni ji poslechnou a uvidí, že má na sobě modro-bílý kostým (Pro FF typický).Sue vyrobila kostýmy pro všechny, protože si řekla, že přišel čas aby spolu začali ladit.Ben rychle kostým odmítne ale Sue se nenechá odbít, protože prý musejí vypadat jako tým.Reed si obleče uniformu a řekne Sue, že by měla pracovat pro Diora.Sue ještě nasadí Benovi helmu a řekne mu, že vypadá skvěle.Ben ale opět řekne, že tyhle šaty nechce.V tom je Johnny informuje, že Miracle Man je v televizi u sochy.V tom socha obživne a zničí policejní auto.Pak na ni policisté zamíří bazukou a v tom příšera zmizí.Reed všechny informuje, že to byl určitě Miracle Man a že ho musejí zastavit.Sue zase navrhne, že by měli informovat náčelníka policie, že v tom má Miracle Man prsty.Na policejní stanici zazvoní telefon a náčelník to zvedne.Volá mu Reed a o všem ho informuje.Náčelním mu sdělí, že Miracle Man vyhlásil, že chce ovládnout svět a že mají povolení ho zastavit jakýmikoliv prostředky.FF skočí do Fantasticaru a rozpojí ho na čtyři malá vznášedla, aby lépe prohledali město.Mezitím Miracle Manova příšera se probourává do obchodu se šperky a ukradne několik diamantů v hodnotě milionů dolarů.Mr.Fantastic se natáhne a vytvoří síť, kterou chytne příšeru.Bohužel je tam ještě Miracle Man a ten na Reeda hodí cihlu se slovy ani gumový magor mě nemůže zastavit.Reeda strhne cihla k zemi.Reed se vrátí na stanici, tam mu náčelník řekne, že je velice zklamán a že doufal v Reedův úspěch.Reed mu ale řekne, že zbylí Fantastic Four jsou na cestě za Miracle Manem a že ho dostanou.Miracle Man a jeho obluda se dostanou k místní vojenské základně, kde ukradnou atomovou nádrž.Na scéně se ale objeví Johnny a vytrhne příšeře nádrž z ruky.V tom se na místo dostaví i Sue a Ben.Thing zahodí helmu, roztrhne triko a řekne Sue aby se schovala.Johnny položí nádrž na zem a v tom ho příšera chytí.Díky jeho plamenům ale celá chytne.Vojáci chtějí začít střílet ale pak jeden z nich řekne aby nestříleli, protože je tam Human Torch, který jim právě zachránil nádrž.Jenže je tam člověk, který nezadrží palbu a to je Miracle Man.Postříká Johnnyho nějakou substancí, která mu zhasí plameny.Johnny tedy padne na zem.Thing běží na obludu.Ta ale dupne a Thing se propadne do hloubky.Miracle Man se raduje, že opět dostal FF.Sue ale dostane Bena ven z díry a řekne mu aby odvolal všechny vojáky.Sama se pak zneviditelní.Tajně pak vleze na Miracle Manův náklaďák aby ho mohla sledovat, kam veze tu nádrž.O několik hodin později vyleze konečně Johnny ze sprchy a ptá se Bena, jak mohl nechat jít Sue samotnou.Ben mu odpoví, že jí nechal, protože to tak chtěla.Reed je přeruší s tím, že musejí čekat na její signál.Ben říká, že Miracle Man není tak silný, jak si myslí, protože nic není mocnější než ty kosmické paprsky, co jim daly schopnosti.Poté začne říkat, že chce být zase Ben Grimm jako dřív, aby se Sue na něj dívala jako se dívá na Reeda.Johnny se začne smát a řekne mu, že by se Sue nelíbil ani kdyby vypadal jako Rock Hudson.Thing se naštve a chce Johnnyho praštit, ten se ale vyhne jeho ráně.Mezitím ve skladišti kousek od města zakrývá Miracle Man svůj náklaďák kusy železa.Sue ho pozoruje, jenže najednou si jí všimne místní pes a začne štěkat.Miracle Man si to domyslí a donutí ji jak se zviditelnit, tak vystřelit světlici do vzduchu.Ben a Reed si všimnou signálu a půjčí si helikoptéru.Johnny se prochází po městě, a taky si toho všimne.Mr. Fantastic a Thing se dostanou na místo jako první.Miracle Man na ně namíří obří klíč.Thing se dá do smíchu a chce na něj skočit.Reed ho ale zadrží s tím, že na tom klíči je něco divného.Miracle Man promění klíč v obří kulomet a začne po nich střílet.Reed ze sebe udělá kouli a začne poskakovat po okolí.Thing prostě skočí kulkám do cesty.Kulky se od něj odrážejí a Thing tak vydrží, než Miracle Manovi dojdou náboje.Miracle Man vezme Sue a unikne v náklaďáku s atomovou nádrží.Thing a Mr.Fantastic ho chtějí pronásledovat v helikoptéře ale v tu chvíli se tam objeví Human Torch a řekne jim, že viděl, jak jim Miracle Man prostřelil benzínovou nádrž a že by daleko nedoletěli.Trio si vezme sporťák stojící opodál a vydají se za Miracle Manem.Když ho konečně doženou Miracle Man jim prostřelí pneumatiku.Reed se rychle změní do tvaru pneumatiky a zachrání auto před nabouráním.Johnny předá volant Thingovi a zažehne plameny přímo před Miracle Manovým autem.Ty ho úplně oslepí a tak rychle zastaví a Ben se na něj vrhne.Reed ale zastaví Bena včas, dříve než Miracle Mana umlátí k smrti.Mr. Fantastic jim sdělí, že Miracle Man přišel o své schopnosti.Když se ho zeptají jak to ví, tak jim řekne, že to vysvětlí později.Poté mu nařídí aby uvolnil Sue z toho transu.Miracle Man ho poslechne.Reed všem vysvětlí, že Miracle Man nikdy žádné schopnosti neměl a všechny ty zázraky co dělal byli jen iluze.Miracle Man se ho zeptá, jak na to přišel.Reed mu odpoví, že někdo se schopnostmi, jaké si on vymyslel by nemusel krást šperky ale vytvořil by si je sám a nemusel by utíkat před FF, protože by je nechal prostě zmizet do vzduchu.Miracle Man už nemůže díky Johnnyho plamenům použít ani svou hypnózu.Thing je rozhořčen a řekne, že se prý Reed snaží dát tomu plameňákovi zásluhu za jeho kousky.Human Torch se naštve a nedbá na námitky Sue a odejde od FF.Thing říká Sue aby nebyla smutná, protože za to Johnny nestojí.Reed ale řekne, že se bojí, aby se Johnny neobrátil proti lidstvu.

Postavy-

Fantastic Four: Mr.Fantastic, Human Torch, Invisible Girl, Thing

Protivníci: Miracle Man, příšera

Ostatní: náčelník policie


Thing

16. prosince 2008 v 0:00 Fantastic Four - hrdinové
Thing


Pravé jméno- Benjamin Jacob Grimm


Bývalé identity- Grim Ben, Bashful
Benjy, Uncle Benjy,
Idol of Millions,
Blackbeard, Dr.Josiah
Verpoorteen


Národnost- americká


Výška- 182,88 cm


Váha- 226,80 kg


Barva vlasů- plešatý (dříve hnědá)


Barva očí- modrá


Poprvé spatřen- Fantastic Four 1


Schopnosti-

Díky přeměně svých molekul získal Ben ohromnou sílu a výdrž. Také je skoro nezranitelný. Na jeho váhu se dokáže pohybovat velkou rychlostí. Jeho orgány jsou obrněny stejně jako jeho tělo.


Životopis-


Reed chce letět do vesmíru a přemlouvá Bena, aby letěl, jako pilot raketoplánu. Benovi se moc nechce, ale když ho Sue nazve srabem, tak souhlasí. Vše probíhá dobře, ale když překonají atmosféru, tak jsou zasaženi kosmickými paprsky. Sue je zavalená několika věcmi. Ben se k ní dostane, ale nedokáže jí z toho dostat, protože na to nemá sílu. Nakonec dokáže přistát s raketoplánem zpět na Zemi. Když vyleze ven, tak se najednou změní v strašlivou oranžovou příšeru. Z pohledu na sebe málem zešílí a vyrve strom ze země. Potom ho hodí na Reeda, ten se mu vyhne a svýma rukama obtočí Bena, dokud se neuklidní. Pak se dohodnou, že využijí svých schopností k prospěchu všech lidí. Ben si začne říkat Thing. O několik měsíců později je Ben v převlečení v obchodě s oblečením. Na obloze se najednou objeví znamení FF. Ben si sundá klobouk. Majitel ochodu omdlí hrůzou. Všichni z FF se pak sejdou a Reed je informuje, že se musejí vydat na jistý ostrov. Tam se setkají s Mole Manem. Dokážou překazit jeho plán na zničení světa na povrchu planety a Mole Man zůstane pohřben pod zemí.(Fantastic Four 1)


FF se přes rádio dozví, že je někdo napodobuje. Ten někdo ale páchá zločiny jejich jménem. Najednou se tam objeví policie a FF jsou zatčeni. Každý je v sólové cele. Ben dostane signál od Reeda, že mají utéct. Thing tedy vyrazí dveře a všichni utečou. FF se rozhodnou vyslat Human Torche do řad těch podvodníků a ten jim pak podá zprávu o místě jejich základny. O několik hodin později uvidí zbytek FF na obloze znak Fantastic Four a vydají se tam. Přijdou právě včas, aby zachránili Johnnyho před útokem mimozemšťanů zvaných Skrullové. FF je porazí a zabrání tak invazi, která byla plánována.(Fantastic Four 2)


FF jsou v divadle na představení jistého Miracle Mana. Ten tam začne otevřeně kritizovat FF a Ben to nevydrží a skočí na pódium. Miracle Man ho vyzve na souboj. Nechá přinést dva shodné kmeny stromů a řekne Benovi, aby ho rozrazil na dvě půlky. Thing do toho praští a úkol splní. Miracle Man udělá to samé, ale praští do toho malíčkem. Ben tomu nemůže věřit. Dá mu ránu do břicha, ale Miracle Man nic necítí. Reed odtáhne zdrceného Thinga pryč. Doma Sue všem ukáže kostýmy, které pro ně vyrobila. Ben je odmítne, ale Sue ho donutí a nasadí mu ještě speciální helmu. Johnny je pak zavolá, že Miracle Man oživil nějakou sochu a dělá velké problémy. Když se Sue a Ben dostanou na místo, tak Johnny a Reed mají již plné ruce práce s tou velkou sochou. Thing si sundá helmu, roztrhne tričko a řekne Sue, aby se schovala. Sue se ale zneviditelní a řekne, že má plán. Dodá ještě, že mají čekat na její signál. Thing jde opět na příšeru, ta ale najednou zmizí. Miracle Man mezitím ujel ve svém náklaďáku. FF se vrátí domů a čekají na signál. Po několika hodinách ho konečně uvidí a vydají se na místo určení. Když vejdou dovnitř, tak po nich okamžitě začne Miracle Man střílet z kulometu. Thing skočí kulkám do cesty. Miracle Man skočí opět do náklaďáku a FF ho ve sporťáku pronásledují. Po chvíli předá Johnny Benovi řízení a zastaví Miracle Mana. Thing z auta vyskočí a pořádně Miracle Mana praští. Reed jim pak vysvětlí, že Miracle Man nemá žádné schopnosti a to jsme viděli byli jen přeludy vyvolané jeho hypnózou. Reed pak pochválí Johnnyho. Ben řekne, že Johnny je jen malý smrad. Johnny se na štve a řekne, že je nepotřebuje. Pak odletí.(Fantastic Four 3)


FF se vydají hledat Johnnyho. Ben řekne, že ho naučí, že od nich se neutíká. Prohledává město, když v tom najde Johnnyho jedné garáži. Chce ho postrašit a tak zvedne auto. Pak se ale změní zpět na člověka a musí ho pustit. Johnny se na něj vrhne, ale Ben se zase změní na Thinga. Z nepochopitelných důvodů, ale ztratí vědomí. Ben se pak probere a vrátí se do Baxterovy budovy. Tam jsou i ostatní kromě Johnnyho. Po chvíli se ale na obloze objeví ohnivý nápis FF. Ben, Reed a Sue si vezmou Fantasticar a letí za signálem. Najdou Johnnyho a ten jim řekne, že bájný Sub-Mariner se vrátil a chce potrestat lidstvo za zmizení Atlantidy. FF najdou Namora a ten si na pomoc zavolá obrovskou vodní nestvůru. Thing si ale připraví bombu a skočí do tlamy toho netvora. Tam jí odjistí a stvůru zabije. Když se vzpamatuje, tak jen vidí, jak Torch shazuje Namora do moře. Namor přísahá, že se vrátí.(Fantastic Four 4)


Ben se zase pohádá s Johnnym a začnou spolu bojovat, dokud je od sebe neodtrhne Reed. Pak v celé budově vypadne proud a jistý Doom unese Sue. Vyhrožuje FF, aby šli s ním do jeho hradu, jestli chtějí, aby se Sue nic nestalo. V hradu jim Doom řekne, že potřebuje, aby pro něj cestovali do minulosti a přinesli dávný poklad Blackbearda. V minulosti je unesou piráti na jejich loď. Ta je pak napadena dalšími piráty. Ty ale Thing rozdrtí a ti piráti na zachráněné lodi ho začnou nazývat Blackbearda a jako odměnu mu přinesou poklad. Ukáže se, že Ben je skutečný historický Blackbearda. V truhle je několik diamantů. Reed je ale raději z truhly vysype, aby je nedostal Doom. Thing se s nimi ale nechce vrátit. Najednou se ale rozpoutá vodní vír. Když se Ben probere uvědomí si, že ho FF potřebují a vrátí se s nimi. V současnosti ale Doom prokoukne jejich trik a uzavře je v místnosti bez přívodu vzduchu. Nakonec je ale zachrání Sue. Doom uzná porážku a raději uteče.(Fantastic Four 5)


Johnny se vrátí z průzkumu a řekne, že Dooma nenašel. Tomu se Thing musí zasmát. Pak se nabídne, že ho najde on sám. Pak si jde pro něco k jídlu a uslyší hluk. Jde se podívat oč jde a Sue řve na Johnnyho, protože jí roztrhal fotku Namora. I tomu se musí Ben zasmát. Najednou tam ale oknem proskočí pravý Sub-Mariner. Thing se na něj chce vrhnout, ale Reed ho zastaví. Namor řekne, že nemá čas na vysvětlování a chytne Sue. Chce s ní utéct, Ben mu skočí do cesty. V tom se celá Baxterova budova zvedne do vzduchu. Namor řekne, že to je práce Dr.Dooma. Když jsou skoro ve vesmíru, tak namor a Thing vylezou z Baxterovy budovy, protože jediní odolají vesmírnému prostředí a chtějí dostat Dooma. Vyleze ale i zbytek a najednou jsou v prostoru bez gravitace, takže začnou odlétat. Thing zarazí ruku do Baxterovy budovy a chytí ostatní. Namor se mezitím postará o Dooma. Najednou se Baxterova budova začne vracet na místo. Když již zase stojí, tak FF zjistí, že jak Namor, tak Doom jsou pryč. Thing pak v přízemí zničí Doomův přístroj, který celou věc zapříčinil.(Fantastic Four 6)


FF jsou pozváni na slavnostní večeři do Bílého domu. Nikomu se moc nechce, ale nakonec se rozhodnou, že tedy půjdou. Všechno jde dobře až najednou po večeři jsou všichni zuřivý a začnou napadat FF. Ti musejí utéct do Baxterovy budovy a i lidé v ulicích po nich jdou. Objeví se nějaký robot, který řekne, že to je jeho práce a pokud chtějí, aby to zrušil, tak s ním musejí na jeho planetu. FF souhlasí a odletí s ním na planetu X. Tam jim místní král Kurrgo vysvětlí, že mají mnoho obyvatel a jen dvě kosmické lodě. Problém je, že na jejich planetu se řítí meteor, který jí naprosto zničí. Reed řekne, že něco vymyslí a po několika hodinách v laboratoři, vynalezne zmenšovací lektvar. Všichni se vejdou do jedné lodě a FF zase do té druhé. Populace je zachráněna a FF se vrátí domů.(Fantastic Four 7)


Ben hledá Reeda a zjistí, že je v laboratoři. Chce tam jít, ale Sue a Johnny mu řeknou, že nemůže. Ben se naštve a odejde pryč. Sue běží za ním a snaží se ho zklidnit. Ben jí ale neposlouchá. V tom si všimne sebevraha stojícího na mostu. Řekne to Sue a ta zkontaktuje ostatní, kteří ho zachrání. Ben se začne cítit divně a najednou ho nějaká síla ovládne všechno vidí a slyší, ale nemůže se hýbat. Sám od sebe dojde k nějakému domu, kde bydlí jistý Puppet Master, který ho ovládnul a jeho dcera Alicia. Puppet Master chytí Sue a Alicia se za ní převlékne. Puppet Master pak pošle Thinga, aby zničil zbytek FF. Ben s tím nemůže nic dělat. Začne s nimi bojovat v Reedově laboratoři. Vrazí do jeho stolu a vylije na sebe nějaké chemikálie. Změní se zase na Bena Grimma. To ho z ovládnutí probere a on všechno řekne ostatním. Pak se ale zase změní na Thinga a Reed mu řekne, že proto ho nechtěl pustit do laboratoře. Vydají se tedy pro Sue. Musí porazit robota a pak pronásledovat Puppet Mastera a odvrátí vzpouru vězňů, kterou zajistil. Pak jim dojde, že Puppet Master teď půjde po Alicii. Jedou jí na pomoc a když přijdou, tak jim ona řekne, že se s otčímem poprala a on vypadl z okna. Po tělu nejsou venku ale ani stopy. Slepá Alicia se očividně do bena zamilovala.(Fantastic Four 8)


FF jsou ohromně zadlužení a Reed začne prodávat všechny svoje vynálezy. Ben toho má dost a jde pryč. Nechá se od Johnnyho hodit k Alicii. Ta mu ukáže sochu rytíře v bílé zbroji, kterou pro něj udělala. Pak mu řekne, že je jako ten rytíř. Ben pochopí, kam tím míří a poděkuje jí. Pak vyrazí zpět za FF. Ti mu řeknou, že dostali nabídku natočit film a vezmou jí. Ben se rád přidá. Odjedou tedy na místo natáčení. Ukáže se, že režisérem je Namor. Na pláži se má odehrát jeho bitva s Thingem. Je to vyrovnané, ale pak Bena zasáhne blesk a on se změní do své lidské podoby. Namor ho tak snadno dostane. Když se Ben probere je zase jako Thing, ale sedí u něj Reed a Johnny. Společně jdou před Namorem zachránit Sue. Namor je poražen a dá FF slíbený plat za ten film.(Fantastic Four 9)


Thing cestuje domů do New Yorku, ale pak si všimne v novinách článku o Man-Thingovi. Naštve ho, že mají podobná jména a vydá se za ním na Floridu. Thing tam najde Man-Thinga a začnou spolu bojovat. Pak se tam ale objeví nový Molecule Man a vrhne se na ně oba. Boj je to dlouhý, ale Molecule Man nakonec prchne a Man-Thing zmizí v bažinách. Thing se tedy vrátí domů.(Marvel two-in-one 1)


Ben a Johnny jdou z kina domů. Johnny se odpojí s tím, že má rande a tak jde Ben sám. Po cestě ale potká nějakého tvora, jménem Wundarr, který je zmatený a začne tam všechno ničit. Thing se na něj vrhne a začne boj. Po chvíli se do toho, ale zapletou další mimozemšťané, kteří chtějí Wundarra zlikvidovat. Thing ho chce chránit a na pomoc mu přijde Namor. Thing spolu s Namorem rozdrtí vetřelce a vezme Wundarra do Baxterovy budovy.(Marvel two-in-one 2)


Reed Richards prohledává Wundarra a zjistí, že jeho tělo je tvořeno prakticky neomezenou energií. Dojde k explozi, ale naštěstí není nikdo zraněn. FF přijde navštívit Daredevil a požádá je, zda-li by si nemohl vypůjčit Fantasticar, protože musí porazit zločince jménem Black Spectre. Reed mu to dovolí a Thing se nabídne, že mu půjde pomoct. DD souhlasí a tak oba vyrazí. Najdou ho a svedou s ním bitvu. Black Spectre je dobrý ale na jejich spojené síly nemá šanci. Thing a Daredevil zvítězí.(Marvel two-in-one 3)


Ben jde s Wundarrem do Zoo. Wundarr mu říká strýček Ben. Ben mu jde koupit něco k jídlu a Wundarr mezitím pustí všechna zvířata z klecí. Poblíž je naštěstí Captain America a Sharon Carter, kteří spojí svoje síly a zvířata dostanou zpět do klecí. Pak za Benem přijde Namorita a řekne mu, že si Wundarra již převezme a postará se o něj. Ben všechny pozve na jídlo do Baxterovy budovy. Všichni už jedí a Ben si všimne nějakého nového stroje a pokusí se ho zapnout. Nic se neděje a tak jde zase jíst. Po chvíli se v pokoji objeví žena z třicátého prvního století a Ben zjistí, že omylem spustil Doomův stroj času. Žena jménem Tarin je požádá, aby jí pomohli proti hrozivým Badoonům. Thing, Cap a Sharon tedy jdou s Tarin do budoucnosti. Tam je hned napadne jednotka Zomů. S těmi je to tvrdý boj. Po chvíli se zapojí i nechvalně známé Badoonské monstrum. To po chvíli boje Thinga omráčí.(Marvel two-in-one 4)

Human Torch

13. prosince 2008 v 14:50 Fantastic Four - hrdinové

Human TorchPravé jméno- Jonathan Lowell Spencer "Johnny" StormBývalé identity- Doug Brown, Matchstick Johnny


Národnost- americká


Váha- 77,11 kg


Výška- 183,83 cm


Barva vlasů- blond


Barva očí- modrá


Poprvé spatřen- Fantastic Four 1


Schopnosti-

Johnny dokáže pokrýt celé svoje tělo ohněm, létat velkou rychlostí, vytvářet ohnivé koule nebo jiné objekty. Dokonce dokáže také ovládat již existující oheň a pohltit teplo jiného ohně. Ve své ohnivé podobě dokáže vydržet až 17 hodin. Dokáže se zahřát na teplotu supernovy, což je přibližně milion stupňů Fahrenheita.


Životopis-


Johnny se baví s mechanikem v opravně aut. Najednou se na obloze objeví nápis Fantastic Four. Johnny se zapálí a odletí pryč. Když se sejde s FF, tak mu Reed řekne, že musejí letět prozkoumat jistý ostrov. Tam na ně vystartuje obří příšera a Johnny s Reedem se propadnou do podzemí. Johnny ve tmě nahmatá dveře a když je otevře, tak je jisté olepující světlo omráčí. Když se proberou uvidí Mole Mana a ten jim o sobě všechno řekne a řekne jim také své plány. Pustí se do něj a on si na pomoc přivolá další příšery. Thing a Sue se tam probourají a jdou jim na pomoc. Mole Man ví , že prohrál a tak zmáčkne tlačítko a celý komplex se začne rozpadat. FF utečou, ale o Mole Manovi nic nevědí.(Fantastic Four 1)


FF se dozví, že je někdo napodobuje a páchá zločiny v jejich jménu. V tom jsou ale zatčeni a převezeni do speciální věznice. Johnny se ve své cele zapálí a proletí větrací šachtou. Reed mu pak řekne, že by se měl infiltrovat mezi podvodníky. Johnny tedy roztaví nějakou sochu a tím na sebe upoutá pozornost těch podvodníků. Ti ho vezmou na svou základnu, ale tam je ještě ten podvodník co vypadá jako on. Skrullům to dojde a vrhnou se na Torche. Ten s nimi bojuje, ale pak ho přemůžou a tak vystřelí světlici. FF mu tam pak přijdou na pomoc a zachrání ho.(Fantastic
Four 2)

Nějaký Miracle Man si dělá z FF srandu a říká, že je mnohem mocnější než oni. Dokáže to několika kousky, které udělá. Nakonec ale udělá nějakou stvůru a vyloupí banku. Torch stvůru zničí, ale Miracle Man uteče. Při té příležitosti ovládne Sue. FF ho sledují v autě. Miracle Man jim ale ujíždí a tak mu Johnny spálí gumy. Nakonec se ukáže, že Miracle Man byl podvodník, který nemá žádné schopnosti. Reed chválí Johnnyho za dobře odvedenou práci, ale Ben řekne, že je jen namyšlený fracek. To Johnnyho naštve a tak řekne, že jich má plné zuby a uteče.(Fantastic Four 3)


Johnny pracuje v garáži na vylepšení svého auta. Najde ho tam Ben a řekne mu, že ho naučí, že se od FF neutíká. Začnou se prát. Ben má jasně navrch, ale v tom se změní do své lidské podoby. Johnny ho rychle omráčí a uletí. Ubytuje se v nedalekém hotelu. Tam si prohlíží komiks Sub-Marinera a vzpomíná si, jak mu o něm Sue kdysi vyprávěla. Recepční si ho všimne a řekne, že jeden z místních důchodců je silný jako Namor. Recepční ho k důchodci dovede ale ten jim říká, aby odešli. Strhne se tam bitka. Johnny jí ale zastaví a pak spálí starci jeho vousy a pozná, že ten starec je opravdu Namor. Odletí s ním tedy k moři a vhodí ho do vody. Tam namor zase omládne, ale když zjistí, že lidé omylem zničili Atlantidu, tak jim přísahá pomstu. Torch zavolá signálem ostatní členy FF a vše jim vysvětlí. Pak uslyší hrozné rány a zjistí, že Namor napadla pobřeží s nějakou obří příšerou. Thing se o ní postará. Namor se na první pohled zamiluje do Sue a chce jí unést. Torch ale začne létat do kole a vytvoří ohnivý vír, kterým odhodí Namora i mrtvolu té příšery zpět do moře. Namor přísahá, že se vrátí.(Fantastic Four 4)


Johnny si čte o Hulkovi a řekne, že Thing je úplně stejný jako Hulk. To Bena naštve a začnou se prát. Pak si ale Johnny všimne, že celá jejich budova je obalena elektrickou sítí. Pokusí se jí propálit, ale nevyjde to. Pak se jim konečně představí jejich nepřítel. Říká si dr.Doom a chodil s Reedem na vysokou. Doom si vezme Sue jako rukojmí a dopraví FF do svého hradu. Tam jim řekne, že jestli chtějí Sue zpět, tak pro něj budou muset z minulosti získat jeden bájný poklad. To se jim také povede, ale Reed pro jistotu vysype obsah truhly do moře. Když jsou zpět u Dooma, tak jim Doom řekne, že poklad je nabit magickou energii a tak z jeho majitele udělá nesmrtelníka. Když to ale otevře a nic tam neuvidí, tak se naštve. FF se na něj vrhnou a zničí ho. Zjistí, ale že to byl jen robot. Pravý Doom se objeví na obrazovce a řekne jim, že právě vysává všechen kyslík místnosti. Po několika minutách se ale dveře otevřou. Je to Sue, která se zneviditelnila. FF tedy sledují Dooma. Dojdou až k jezeru plném krokodýlů. Human Torch zahřeje vodu i zem kolem a vytvoří sklo. Po něm pak přeběhnou. Nemůžou ale Dooma najít a tak se Torch rozhodne všechno zapálit, aby ho vykouřil ven. Doom jim ale unikne ve své raketě. Johnny ho sleduje ale Doom ho ve vzduchu přemůže. Johnny začne padat, ale zachytí se stromu.(Fantastic Four 5)

Johnny se vrátí do Baxterovy budovy a smutně všem oznámí, že nedokázal Dooma najít. Johnny se potom jde dívat na televizi a všimne si něčeho blýskavého mezi knížkami. Vyndá to a je to fotka Namora. Přijde tam Sue a chce, aby jí to brácha vrátil. Johnny řekne, že to v žádném případě a že to raději roztrhá. Sue se s ním o to začne tahat a tak to Johnny spálí. Sue na něj začne řvát, že na to neměl právo. V tom se tam ale objeví pravý Namor. Chytne Sue a chce s ní vyskočit z okna. Johnny mu v tom ale zabrání. Pak se budova začne třást a Namor řekne, že je již moc pozdě. Namor přizná, že pomohl Doomovi spustit jeho plán a teď je to již v rukou Dooma. Johnny zjistí, že celá Baxterova budova se vznáší ve vzduchu. Torch se zapálí a chce jít na Dooma, jenže jsou již tak vysoko, že zde není vzduch a Johnnyho oheň nehoří. Nakonec se na Dooma vrhne Namor a rozdrtí ho. Pak vrátí jejich budovu zpět na místo a zase zmizí.(Fantastic Four 6)


Reed všem oznámí, že byli oficiálně pozvání na dnešní večeři do Bílého domu. Nikomu se moc nechce ale všichni se shodnou, že nemají na výběr. Jedou tedy a při večeři dojde k něčemu zvláštnímu. Všichni se na ně najednou naštvou a začnou po nich všechno házet. FF jsou nuceni utéct do Baxterovy budovy. Tam na ně čeká nějaký robot, který jim řekne, že když poletí s ním, tak on pak zařídí, aby bylo vše jako dřív. FF tedy souhlasí a nastoupí do jeho vesmírné lodě. Odvezou je na planetu, na kterou se řítí meteor. Planeta je velmi obydlená a mají jen dvě lodě. Reed tedy jde do jejich laboratoře, kde pracuje několik hodin. Když vyjde ven, tak má lektvar díky kterému se všichni obyvatelé zmenší a bude jim stačit jen jedna loď. FF si vezmou tu druhou loď a dostanou se v bezpečí domů.(Fantastic Four 7)


Reed pracuje na překvapení pro Bena a požádá Johnnyho, aby ho nepouštěl do jeho laboratoře. Torch se snaží Thinga zastavit, ale on ho neposlouchá. Johnny ho tedy obklopí kruhem ohně. Reed to uhasí hasícím přístrojem a chce všechno vysvětlit. Ben ale prostě odejde. Po chvíli se na obloze objeví znak FF. Reed si všimne, že chce někdo skočit z mostu, ale nedokáže se tam natáhnout. Johnny jde do akce. Chytne muže a i když ho dost popálí, tak ho dopraví do bezpečí. Muž je jako v transu. Johnny se vrátí do Baxterovy budovy. Tam mu Reed řekne, že poplach hlasí, že je někdo ve výtahu. Johnny se připraví na boj, ale je to jen Ben a Sue. Jenže Thing dá Johnnymu obří ránu pěstí a Johnny omdlí. Když se probere, tak nad ním stojí Ben a omlouvá se mu. Vysvětlí mu, že ho jistý puppet Master zhypnotizoval a že má Sue. Ta holka co s ním přišla není Sue, ale dcera toho zločince jménem Alicia. FF se vydají zachránit Sue. Když Torch vlétne dovnitř, tak ho udeří nějaký robot. Než se Torch vzpamatuje, tak se o robota postaral Thing. Puppet Master chce uletět se Sue, ale Reed jí chytí. Human Torch letí za Puppet Masterem ale najednou mu zhasne plamen. Slyší jen jak Puppet master mluví o vzpouře ve vězení. Reed ho naštěstí chytí včas. Ve vězení rozdrtí FF všechny zločince a letí za Alicií domů. Tam zjistí, že se s ní Puppet Master popral a při rvačce vypadl z okna. Reed se tam, podívá,ale nikdo tam není.(Fantastic Four 8)


FF nemají peníze na nájem pokud nechtějí přijít o střechu nad hlavou, tak musejí všechno prodat. Musejí prodat i Fantasticar. Reed pak všem ukáže dopis, ve kterém jim filmový producent slibuje milion dolarů za to, že budou hrát ve filmu. Oni to vezmou, ale musejí jet do Hollywoodu stopem. Jakmile tam dorazí, tak se zděsí, protože producentem je Namor. Ten jim řekne, že to myslí vážné a že zítra začne natáčení. Namor vezme Johnnyho do vrtulníku a letí s ním k jednomu ostrovu. Tam mu řekne, že má porazit několik domorodců. Torch jde do akce, ale když pochopí, že to není jen jako, tak začne údery vracet a zjistí, že ti lidé jsou imunní vůči ohni. Dá se na útěk a za sebou udělá několik ohnivých figur, aby je zmátl. Pak hodí ohnivou kouli do sopky a vyvolá erupci. Na pláži se sejde s Reedem a Benem. Ti mu řeknou, že je také Namor podvedl. Jdou tedy za Sue a najdou u ní Namora. Chtějí dát boj, ale Sue nakonec řekne, že film natočili a udělali co jmi Namor řekl a tak si zaslouží ty peníze. Namor jim je tedy dá.(Fantastic Four 9)


Reed zavolá Johnnyho. Řekne mu, že zjistil, že Sue není neviditelná, ale jen kolem sebe ohýbá světlo. Pak musí někam odejít. Po několika hodinách zavolá FF, že potkal Dooma a potřebuje pomoc. FF tam dorazí a Dooma rozdrtí. Ten stále tvrdí, že je Reed. Reed Dooma uzavře do cely a jdou zase domů. Doom se ale vrátí a to do Baxterovy budovy a napadne Reeda. Thing se na něj vrhne,a le nedokáže ho uhodit. Ukáže se, že Doom si s Reedem vyměnil tělo. Johnny to chtěl slyšet a vrhne se na Dooma v Reedově těle. Společně ho rozdrtí a vrátí Reeda zpět. Doom se pokusí použít nějaký stroj, aby zmenšil FF na velikost atomu. Zbraň se ale obrátí proti němu a zmenší to jeho.(Fantastic Four 10)


FF jsou policií zavolání na místo, kam údajně přistál nějaký mimozemšťan. Ukáže se, že to je pravda. Mimozemšťan si říká Impossible Man. FF se s ním dají do boje, ale nemají na něj, jelikož on se dokáže přeměnit na cokoliv chce a má hned vlastnosti této věci. Nakonec na něj vyzraje Human Torch, který začne létat v kruzích a Impossible Man z toho omdlí. FF ho vezmou do Baxterovy budovy a tam pochopí, že on není vůbec zlí a spřátelí se s ním.(Fantastic Four 11)


Ve městě zuří boj mezi Octopusem a policií. Policie to ale nezvládá a tak požádá o pomoc FF. Johnny jim ale řekne, že to nejde, protože FF jsou pryč a on zde zůstal,ale je nakažen nějakou neznámou chorobou a nemůže kvůli tomu používat oheň. Johnny jde na střední školu a má tam proslov. Tam řekne, že s nemocí bude bojovat a nevzdá se jen tak. Po několika dnech se Johnny uzdraví a je nadšen. Najednou do jeho pokoje oknem vleze Spider-Man a poděkuje mu za ten proslov, protože mu prý pomohl uvědomit si priority. Johnny je rád, že mu pomohl ale nechápe, jak mohl Spidey jeho proslov slyšet.(Amazing Spider-Man 3)


Torch letí městem a všichni ho ignorují. Chce zjistit proč a Sue mu řekne, že nějaký reportér ho v televizi pořád pomlouvá. Johnny si s ním letí promluvit, ale tím to ještě zhorší. Pak se dozví, že Eel ukradl kufr obsahující malou jadernou bombu. Torch hledá Eela všude a nakonec se mu podaří ho najít. Porazí ho, ale zjistí, že bomba je aktivní a nelze jí zastavit. Vyletí s ní do vzduchu a nechá jí explodovat. Veškerý žár a oheň z exploze pohltí do sebe. Pak vynese radioaktivní mrak za sebou do obří výšky, kde mu zhasnou plameny a omdlí. Probere se v Baxterově budově, kde jsou všichni nadšeni, že je v pořádku. Reportér se mu druhý den omluví a řekne, že uznává, že je hrdina.(Strange Tales 112)


Human Torch jde za svou holkou Doris Evansovou. Najde tam ale Spider-Mana, který jí říká, že ani neví oč přichází, když s ním nechodí. Johnny se na něj vrhne a bojují spolu pěkně dlouho. Po chvíli ale dorazí i zbytek FF. Ti je odtrhnou od sebe. Johnny jim vše vysvětlí a když se otočí je již Spidey pryč a na stole je pavučinové srdce. Tím ale Spidey myslí, že to nemyslel nijak zle.(Amazing Spider-Man 8)


Johnny sedí v Baxterově budově a všichni jsou pryč. Najednou se s ním mentálně spojí profesor X, vůdce X-menů a řekne mu, že X-meni potřebují pomoc a kde je najde. Johnny se podívá na Reedův stroj na monitorování nebezpečí ve městě a ten je v klidu, tak se rozhodne tomu nevěřit. Když ho ale profesor X zavolá podruhé, tak Human Torch letí do akce. Vlétne dovnitř X-sídla skrz okno a uvnitř je profesor X s Marvel Girl a k nim pochoduje obří Juggernaut. Torch se na něj vrhne svými plameny, ale moc to nepomáhá. Profesor X ale na Torche zavolá, že potřebuje, jen aby ho na chvíli zabavil. Johnny tedy začne kolem Juggernauta létat v kruzích. Po chvíli se tam objeví Angel a Juggernautovi strhne jeho helmu. Pak ho profesor X mentálně dorazí. Všichni Johnnymu poděkují. Najednou ale Torch ucítí bolest hlavy. Druhý den se probere doma a vůbec neví co dělal minulý den.(Uncanny X-men 13)

Aktualizace - Aktualizovaná složka protivníků v rubrice Uncanny X-Men!!!