Co vás čeká- Daredevil nás zavede do svých záznamů a složek a podíváme se na osobu a jeho velkého nepřítele jménem Mr. Fear!

Srpen 2009

Výročí se blíží

21. srpna 2009 v 0:06 | Marvelman |  Novinky
Vítám vás všechny a hned z počátku děkuji všem, co tohle čtou, jelikož to znamená, že se rozhodli strávit nějakou část svého volného času na mém blogu. Jen za to jsem vám velmi vděčný.

Půjdu hned k věci. Letos v říjnu to bude přesně rok, co je můj blog funkční a samozřejmě to tady s vámi hodlám řádně oslavit.

Sice sem zatím nechodí moc lidí, ale o to více si ti, kteří sem chodí zaslouží nějakou odměnu za podporu, kterou mi svými návštěvami dávají. Těmto lidem tedy ještě jednou děkuji a pokud sem přitáhnou ještě mnoho dalších lidí bude to jen dobře. Tento blog je totiž pro vás. Nedělám to proto, abych byl středem pozornosti, nebo aby mě někdo chválil, ale dělám to proto že miluji comicsy a chci, aby jste i vy mohli sdílet mou lásku.

Na několika nejmenovaných stránkách jsem četl, že to, co zde dělám je naprostá zbytečnost. Bylo tam psáno, že když zde vypisuji obsahy comicsů a nedávám tam nascanováná čísla těchto děl, tak to nikdo nechce. Doufám, že tot ak není. Víte za prvé takto neporušuji žádná práva společnosti Marvel. Dále, a to je to hlavní, je mým cílem přivést co nejvíce lidí v naší zemi ke comicsům. Existuje velká skupina lidí (větší než tušíte), která má ráda akční příběhy, třeba v knihách a comicsy nečte z důvodu, že sjou obrázkové a tudíž se jim zdají pro děti. Proto píšu jen obsah, aby si ani tito lidé nepřipadali hloupě a mohli nahlédnout do tajů a dobrodružství, které přináší společnost Marvel. Pokud ani tohle ty zlé jazyky neumlčelo, pak mohu jen dodat, že takhle jak to dělám já, se to dělá běžně v zahraničí, takže to není žádná rarita.

Zpět k tématu. Blíží se výročí blogu a my to oslavíme tak, že měsíc Říjen bude měsícem, který bude KOMPLETNĚ VĚNOVÁN VAŠEMU NEJOBLÍBENĚJŠÍMU HRDINOVI/COMICSU. Záleží na vás, který to bude. Níže je anketa (stačí jen kliknout na nadpis tohoto článku a objeví se), kde vy rozhodnete, kdo vyhraje. Je to na vás a hlasovat můžete do 30. září. Pak už nás čeká jen výroční měsíc a druhý rok, kde se rozhodně nudit nebudete.

Ještě jednou děkuji a doufám, že se v mém blogu budete cítit jako doma a ničím vás nezklame.

Vráťa

Happy Hogan

20. srpna 2009 v 23:45 | Marvelman |  Tales of Suspense - hrdinové
Happy Hogan

Pravé jméno- Harold Joseph Hogan

Bývalé identity- Happy

Národnost- americká

Výška-

Váha-

Barva očí- hnědá

Barva vlasů- hnědá

Poprvé spatřen- Tales of Suspense 45

Schopnosti-
Žádné

Journey into Mystery 97

12. srpna 2009 v 11:31 | Marvelman |  Journey into Mystery - příběhy
Název- Lava Man (1.příběh)
Asgardské příběhy (2.příběh)

Datum vydání- říjen 1963

Příběh-

1.příběh

Thor zachrání jednoho pilota a pak se jako Blake vrátí do své kanceláře. Rozhodne se, že Jane přizná, že jí miluje, jenže to by jí musel vyzradit svoje tajemství. Jde tedy za Odinem kvůli svolení. Odin to ale zamítne. Městem se začnou šířit zprávy o jistém tvoru tvořeném z lávy nazvaném Lava Man. Loki to sleduje z Asgardu a směje se, jelikož to byl on, kdo tu stvůru vypustil. Mezitím Jane informuje Blakea, že tady končí a bude pracovat jinde. Nemůže být tam, kde jsou její city odmítány. Kvůli zákazu Odina jí Donald nemůže zastavit. V tu chvíli dorazí Lava Man do města a vyhlásí, že si ho chce zabrat pro svůj národ. Thor se mu postaví a začnou bojovat. Lava Man si propálí cestu do podzemních tunelů. Tam dole vytváří různé erupce a ty působí na Thora. Thor se pomocí Mjolniru dostane také do tunelů a najde si Lava Mana. Lava Man se ho pokusí utopit v lávě, ale tomu Thor zabrání pomocí blesku ze svého kladiva. Lava Man vezme velký kámen a chce s ním Thor zavalit. Thor ho zničí a rychlým točením kladiva odhodí Lava Mana do sopky, kterou pak uzavře, aby se tvor nemohl dostat ven. Zpět v kanceláři najde Blake Jane a jejího nového zaměstnavatele Doktora Bruce Andrewse. Jane je naštvaná na Blakea, že o ní ani neměl strach a odejde se svým novým šéfem.

2.příběh

Starověcí norští Vikingové měli pověsti o svých bozích včetně té, co obsahovala hodného Aesira a zlé Ledové obry. Jejich země byla svazkem mezi mlhou a ohněm. Na konci toho všeho byl Surtura, bůh ohně, který chtěl všechno zničit. Z jezera života se zrodil Ymir, což byl ledový obr. Postupně tak vznikla Buri. Ta pak měla syna Borra. Ten měl tři děti a jedním z nich byl také Odin pán všech bohů. Spolu se svými bratry se Odin začal soustředit na Zemi. Zasadil tam strom Yggdrasill, který se rozrostl po celé planetě a trpělivě očekával na příchod člověka.

Postavy-

Thor/Donald Blake

Protivníci: Lava Man

Ostatní: Odin, Jane Foster, Loki, Ymir, Surtur, Bruce Andrews, Buri, Borr

Pepper Potts

2. srpna 2009 v 1:00 | Marvelman |  Tales of Suspense - hrdinové
Pepper Potts

Pravé jméno- Virginia Potts

Bývalé identity- Hera, Virginia Hogan

Národnost- americká

Výška-

Váha-

Barva očí- modrá

Barva vlasů- rudá

Poprvé spatřena- Tales of Suspense 45

Schopnosti-
žádné

Životopis-

Pepper pracuje jako soukromá sekretářka Tonyho Starka. Je do něj velice zamilovaná. Tony jí představí svého nového šoféra, kterým je muž jménem Happy Hogan. Ten se hned do Pepper zakouká a začne jí nadbíhat. Pepper o něj ale nestojí, a tak ho vždycky pošle pryč. Pepper dostane zprávu od ochranky, že jistý zločinec jménem Jack Frost vtrhnul do továrny a všechny zmrazil. Pepper varuje Tonyho a ten jí řekne, aby rychle utekla. Pepper po cestě potká Happyho, který chce Frosta napadnout. Pepper mu řekne, aby raději ochránil Tonyho. V tom jí Frost zmrazí. Pepper se po chvíli probere a vidí Iron Mana, jak předává Frosta policii.(Tales of Suspense 45)

Aktualizace - Aktualizovaná složka protivníků v rubrice Uncanny X-Men!!!