Co vás čeká- Daredevil nás zavede do svých záznamů a složek a podíváme se na osobu a jeho velkého nepřítele jménem Mr. Fear!

Červen 2011

Journey into Mystery 110

28. června 2011 v 12:35 | Marvelman |  Journey into Mystery - příběhy


Název- Každá ruka proti němu (1. příběh)
Asgardské příběhy - Odinova porážka (2. příběh)

Datum vydání- listopad 1964

Příběh-

1. příběh

Thor cítí, že ve městě je nějaké skryté zlo, ale nedokáže poznat, odkud udeří a kdy. Letí nad městem a ví, že až k tomu dojde, tak bude připraven. Z ulice ho sleduje Loki, který si řekne, že by si Thor nebyl sám sebou tak jistý, kdyby věděl, že mocný Loki je zase na Zemi. Loki se změní na obyčejně vypadajícího člověka, aby na sebe nepoutal moc pozornosti. Pak vejde na místní policejní stanici a zaplatí obří kauci za Cobru a Mr. Hydea, kteří jsou díky tomu oba propuštěni.
Thor už musí na kliniku a tak se změní na Donalda Blakea. Ten řekne Jane, aby poslala prvního pacienta. Začne ho prohlížet a v duchu si říká, že by ho zajímalo, co byl ten pocit nějakého nebezpečí.
Mezitím Cobra se ptá Lokiho, co je zač a proč je osvobodil. Loki se jim představí a ukáže jim svou pravou tvář. Potom jim řekne, že ať jsou oba silní, jak chtějí, tak jejich síla se s tou jeho nedá srovnat. Ať jsou oba zlí, jak chtějí, tak jejich zlost není nic proti té jeho. Potom jim řekne, že mají stejného nepřítele a tím je Thor. Cobra řekne, že ho už zkoušeli porazit, ale on je na ně moc silný. Loki řekne, že to se uvidí. Použije kouzlo a oběma zvýší jejich schopnosti o 100%. Pak jim řekne, že jejich prvním úkolem bude unést Jane Foster, sestřičku pracující v klinice Donalda Blakea. Loki totiž ví, že Thor a Don jsou jedna a tatáž osoba. Jenže díky přísaze, kterou dal Odinovi, a která se nedá porušit, to nemůže říct žádnému smrtelníkovi. Cobra a Mr. Hyde vůbec nechápou, jak s Thorem souvisí nějaká sestřička, ale pak si řeknou, že je to jedno a že udělají, to, co jim Loki řekl. Mr. Hyde řekne, že cítí obří sílu, která mu pulzuje v žilách. Proskočí oknem a dole dopadne na silnici, aniž by se poranil. Na silnici jede zrovna taxík a řidič ví, že nestihne zabrzdit. Mr. Hyde se zapře a svýma rukama jedoucí auto zastaví sám.
Později večer Don řekne Jane, že už může jít domů, jelikož jí tu už nebude potřeba. Jane řekne, že to je pravda, jedině pokud by jí někdo nepotřeboval vzít na pozdní večeři. V tom tam oknem proskočí Cobra, chytne Jane a uteče pryč. Don si ho v poslední chvíli všimne a ví, co musí udělat. Praští svou holí do země a přemění se na Thora. Ten rychlostí vyletí z kliniky a všimne si Cobry, jak skáče na silnici dole. Thor letí za ním. Cobra hodí Jane Hydovi a sám se sklouzne pod to taxi auto. Mr. Hyde si všimne Thora a řekne si, že Loki měl pravdu. Thor jim řekne, že nechápe, kde berou tu drzost se mu opět postavit po tom, jak posledně potupně prohráli. Mr. Hyde řekne, že tentokrát to bude jinak. Pokud nechce, aby Jane zemřela, tak se ani nehne. Thor slíbí, že nic neudělá. Mr. Hyde s Jane a Cobrou si vlezou do toho taxíku a Hyde řekne Thorovi, že jestli chce Jane vidět živou, tak tady bude přesně za dvacet čtyři hodin a odevzdá jim svoje kladivo. Potom ho oni odstraní navždy. Thor řekne Jane, aby se ničeho nebála a že brzo bude zase volná.
V tu samou chvíli ukáže Loki Odinovi obraz toho, jak Thor nechává zločince uprchnout. Odin mu poděkuje za to, že mu tohle ukázal, i když je to hrozný pohled. V oblacích se objeví odinův obličej a jen Thor ho může spatřit. Odin mu řekne, že doufal, že se nedočká dne, kdy jeho syn a bůh blesků nechá zločince uniknout bez potrestání. Thor mu řekne, že oni mají Jane. Odina to rozzuří a řekne mu, že když hodlá ve své zakázané lásce pokračovat, tak budiž. Thor je tedy vyhoštěn z Asgardu. Thor začne zuřit. Když totiž zmizí tvář jeho otce, tak mu dojde, kdo jediný mohl říct těm zločincům, aby se soustředili na Jane a kdo moc dobře ví, jak jí on miluje. To všechno jeho nevlastní bratr Loki. Thor se vydá do Asgardu. Běží před Duhový most, až dojde na jeho konec, kde hlídá Heimdall. Ten mu zastoupí cestu. Thor mu nařídí, aby uhnul. Heimdall řekne, že to nelze, jelikož Thor byl vyhoštěn z Asgardu a nemůže projít. Thor řekne Heimdallovi, že se nikdy nevzdá. Heimdall tedy řekne, že nemá na vybranou. Vytasí svůj meč a ten vzplane modrým ohněm mnoha kosmických sluncí. Heimdall udeří, ale Thor se mu vyhne a svým Mjolnirem vysaje tyhle modré plameny a přemění je na blesk, který pošle na Heimdalla. Heimdall blesk vykryje svým štítem a řekne, že on nemůže porušit svatou přísahu, kterou dal Odinovi a tou je, že ochrání tento most. Thor mu nechce ublížit, ale musí se dostat k Lokimu. Vyvolá tedy vichřice tisíců světů a ten mocný vítr srazí Heimdalla k zemi. Thor běží dál. Do cesty se mu postaví stovky Asgardských válečníků. Thor je tak rozzuřený, že počty nevnímá a probíjí se skrz. Dostane se až k Lokimu. Ten stojí v zahradě a čichá ke květinám. Thor mu řekne, že je mu jasné, že to celé způsobil on a požaduje jeho přiznání. Loki řekne, že se nemá k čemu přiznat. Potom taky řekne, že není takový hlupák, aby se Thorovi postavil v boji. Raději zůstane tady, jelikož ví, že Thor by nenapadl neozbrojeného protivníka, to by mu jeho čest nedovolila. Thor žádá Lokiho, aby se chopil zbraně. Loki odmítne a raději vytvoří jistou vizi. Thor vidí nějaký starý statek. Loki mu řekne, že cítí, že tam je ukryta Jane Foster. V tom tam přijde Odin a řekne, že ho drzost Thora překvapuje. Thor a Loki se oba pokloní a Thor se omluví svému otci. Pak mu řekne, že jeho povinností je chránit lidi na Zemi a že se jen snažil svou povinnost plnit. Odin řekne, že má dost těchto výmluv a jediným gestem ho pošle zpět na Zemi.
Thor se tedy vydá hledat statek, o kterém Loki mluvil. Netrvá to dlouho a najde ho. Vlétne dovnitř. Kolem něj ohromnou rychlostí proběhne Cobra a hodí mu pod nohy granáty se slzným plynem. Thor nic nevidí a v tom na něj skočí Mr. Hyde a praští svou nově získanou obří silou. Thor odletí a prorazí zeď, čímž poškodí místní zásuvku. V odhaleném drátu dojde k jiskře a ta spolu s plynem způsobí explozi celého spodního patra domu. Mr. Hyde si všimne ležícího Thora a raduje se, že ho zabil. Běží najít Cobru a zjistit, jak je na tom. Thor se probere a všimne si zavalené Jane. Zpanikaří a rychlostí jí uvolní. Zjistí, že Jane je na tom špatně a umírá. Thor jí vynese do postele ve vyšším patře a tam jí položí. Slyší za sebou kroky a ví, že to budou Hyde s Cobrou. Při vší své síle nedokáže Jane nijak pomoct. Začne vyvolávat síly Asgardu a prosí o život Jane. Jenže marně. Už neví co dál, a tak začne točit Mjolnirem obří rychlostí a všude kolem statku způsobí časovou díru, kde čas stojí a neutíká. Dokud je Jane v tomto domě, tak nemůže nikdy umřít a minuty jejího života neplynou. Thor obejme Jane a řekne jí, že musí do bitvy, ale pak se vrátí a zachrání jí.

2. příběh

Mocný Odin sedí na koni bok po boku se svým synem Thorem a další hordou asgardských válečníků. Připravují se k bitvě. Rampok, král rebelů, který vzdoroval Odinovi po mnoho let, je mrtev. Jeho syn princ Rivvak se ujal trůnu a teď zde stojí se svou armádou a čeká na zahájení bitvy. Odin nařídí přímí čelní útok přes Vřící pláně. Thor řekne svému otci, že by při vší úctě bylo lepší zaútočit na jejich slabé místo, tedy na křídla armády. Odin řekne, že tady rozhoduje on a že chce frontální útok. Rivvak si myslí, že Odin nemá dost kuráže, aby se pokusil s armádou překročit Vřící pláně, ale to se plete.
Na druhé straně si princ Rivvak říká, že má hrozný strach, jelikož ještě nikdy nevelel v bitvě. Jeho vlastní vojáci to na něm vidí a nemají z toho dobrý pocit. Rivvak se snaží, aby to na něm nebylo znát.
Odin nařídí útok a to samé udělá Rivvak. Jakmile Asgardští vjedou na Vřící pláně, tak z nich začnou šlehat plameny. Odin všechny varuje, aby chránili svoje koně, jelikož ti nejsou nesmrtelní jako muži, kteří na nich sedí. Thor si všimne, že ty plameny vyšlehávají jen pod nimi, ale pod armádou prince nikoliv. Odin řekne, že samotná příroda se proti nim spikla. Potom nařídí trubačovi, aby poprvé od úsvitu věků zatroubil na ústup. Princ pronásleduje kus Asgardské a volá a jásá, že žádná armáda není neporazitelná. Jeho lidé mu začnou provolávat slávu a nazvou ho Rivvakem Nebojácným.
Thor tomu nemůže uvěřit. Dojede na svém koni svého otce a řekne, že on přece jedním gestem mohl ty ohnivé plameny uhasit a celou armádu toho prince zničit. Odin řekne, že to je pravda, ale že to neudělal schválně. On není jen Odin Všemocný, ale je také Odin Moudrý. Ta bitva dopadla tak, jak sám chtěl. Vždycky musí být ti, kteří mají rebelii v krvi. Vždycky tu musí být ti, kteří jsou ochotni bojovat v předem prohrané bitvě. Jen tak může lidské plemeno zůstat silné a nebojácné. Odin pak řekne, že je dobře, že historikové budou říkat, že byl den, kdy sám odin se musel stáhnout. Je to důležité, jelikož lidé nesmí nikdy ztrácet naději a nesmí nikdy uvěřit tomu, že existuje neporazitelný nepřítel. Thor řekne, že doufá, že historici také někdy ocení Odinovu moudrost.

Postavy-

1. příběh:

Thor/Don Blake

Protivníci: Loki, Mr. Hyde, Cobra

Ostatní: Jane Foster, Odin, Heimdall, asgardští válečníci

2. příběh:

Thor

Protivníci: nikdo

Ostatní: Odin, asgardští válečníci, Rivvak a jeho armáda

Příště-

Thor, jak jste ho ještě nikdy neviděli. Mnohem víc zuřivý a silný, než kdy dříve. Jenže i Cobra a Mr. Hyde jsou mnohem lepší než kdy jindy. Chystá se obří bitva, kterou si budete ještě dlouho pamatovat.

Thor, Loki a Balder se vracejí po splnění důležitého úkolu pro Odina domů. Jenže se rozhodnou vydat se zkratkou přes les tajemného Sigurda!

Diamantové údolí

25. června 2011 v 22:23 | Marvelman |  Typická místa

Diamantové údolí

OBECNĚ

Údolí plné diamantů, které září tak silné, že by připravily o zrak kohokoliv, kdo by se na ně podíval, což je přesně případ Mole Mana. Údolí se nachází v podzemí.

PODROBNĚ

Mr. Fantastic a Human Torch objevili Diamantové údolí, ale omdleli přímo u něj, kde je také našel Mole Man. (Fantastic Four 1)

Fantastic Four 32

20. června 2011 v 9:45 | Marvelman |  Fantastic Four - příběhy
Název- Smrt hrdiny

Datum vydání- listopad 1964

Příběh-

Reed se opět pokouší proměnit Thinga v normálního člověka. Ben sedí ve velkém kabině a najednou vyšlehne paprsek světla. Reed kabinu otevře a uvnitř leží Ben sice v bezvědomí, ale opět člověk. Reed řekne, že pokud zůstane člověkem ještě 24 hodin, bude člověk navždy. Johnny se zeptá, jestli se už nikdy nebude moc změnit na Thinga. Reed řekne, že ne. Sue dodá, že tedy ztratili parťáka, ale stálo to za to. Johnny řekne, že si alespoň bude moci vzít holku, kterou miluje. Pak si řekne, že jestli to nevyjde a změní se zase na Thinga bude mu ho líto, ale jestli to vyjde, bude mu líto sebe samotného. Mezitím na planetě vzdálené několik světelných let, vystřelí něco velký paprsek světla a ten zasáhne sopku. Z té vyjde postava, která se zapálí podobně jako Johnny a řekne, že ví, co musí udělat. Mezitím Alicia přijde do Baxterovy budovy na návštěvu. Všichni jdou za Benem a ten začne křičet, aby k němu nechodili a okamžitě odešli. Alicia se ho zeptá co se děje a on řekne, že nikoho z nich nezná a neví, jak je možné, že oni znají jeho. Reed vysvětlí, že se obával, že jeden z vedlejších účinků bude ztráta paměti. Namíří na něj svůj paprsek a změní ho zpět na Thinga. Reed řekne, že bez paměti by mu byla proměna k ničemu. Thing se zeptá, jestli pokus fungoval. Reed řekne, že vůbec. Ben řekne, že Reed je jako vědec na prd a že by měl větší šanci s Dr. Doomem. Johnny se zeptá Reeda, proč mu neřekl, že to vyšlo. Reed řekne, že to takhle bude pro něj jednodušší. Johnny doufá, že se jednou Ben dozví, co všechno pro něj Reed dělá. Mezitím se ta zvláštní postava dostala na Zemi a to přesně do New Yorského přístavu. Potom se proboural do vězení a našel si tam Dr. Storma, otce Johnnyho a Sue. Pak se přeměnil do jeho podoby a paprskem světla přemístil pravého Storma přes celou galaxii do místa, z kterého se nikdy nevrátí. Druhý den jdou Sue a Johnny navštívit jejich otce do věznice. Sue si vzpomíná, jak jí vyprávěl, že jel s jejich matkou na dovolenou, když mu selhali brzy a naboural. Jejich matka byla na místě mrtvá a on začal pít a stal se z něj gambler. Přišel o všechny peníze a začal si půjčovat od nesprávných lidí. Ti, když jim peníze stále nevracel, na něj poslali vraha. Oba se prali o pistoli a ta vystřelila, takže vrah byl mrtev a Dr. Storm dostal dvacet let za vraždu. Stráže je uvedou před neprůstřelné sklo, kde si můžou s jejich otcem promluvit. Ten přijde a řekne jim, že celé ty roky, co byl zavřený, pracoval v místní laboratoři a udělal sám sebe nepřemožitelným. Pak se zneviditelní a obří silou prorazí zeď. Stráže vyhlásí poplach a Sue uvažuje, jak může mít tyhle schopnosti, když ho nezasáhli kosmické paprsky. Johnny vypálí svou Fantasti-světlici. Reed si okamžitě všimne světlice a zavolá na Bena, aby sehnal Fantasticar. Ben řekne, že až si jednou něco Reed sežene sám, tak to pro něj bude šok. Oba se tedy vydají na cestu. Mezitím postava doběhne na místo, kde ho nikdo neuvidí a zvedne ruce do výšky a šťastně zvolá, že dokázal přesvědčit svět, že je Dr. Franklin Storm. Pak si řekne, že když už má být Invincible (nepřemožitelný) Man, tak musí tak také vypadat. V tom se změnil a je oděn v zeleno-fialovém obleku. Invincible Man pak prochází davem a lidi na něj ukazují a chtějí ho zadržet, než přijde policie. On je ale odhodil svým silovým polem. Pak jim řekne, že má všechny síly FF a mnoho dalších. V tu chvíli se tam objeví FF. Sue se zeptá Invincible Mana, proč se tak změnil a kde získal schopnosti podobné těm jejich. Invincible Man řekne, že nejsou podobné, nýbrž ty jejich v mnohém převyšují. Thing mu řekne, aby se uklidnil. Invincible Man mu dá obří ránu do obličeje a Ben proletěl jedním domem. Mr.Fantastic tedy celého Invincible Mana obmotal svým tělem. Invincible Man ho ale chytil a odhodil na lampu. Jenže Reed se ho nepustil a zároveň se chytil té lampy. Invincible Man se zapálí a tak ho Reed musí pustit. Invisible Girl ho uzavře do silového pole, aby dala svým parťákům čas něco vymyslet. Human Torch se dostal za něj, ale nedokáže na svého otce zaútočit. Invincible Man se rozesmál a plamenem se propálil pod štítem a vylezl venku. Pak svým ohněm zaútočil na Sue. Thing jí na poslední chvíli strhnul z cesty, jinak by bylo po ní. Reed se připravuje na útok. Sue vezme Thinga do silového pole a hodí ho na Invincible Mana. Ten ale uhne a tak Thing narazí do Reeda. Reed řekne Sue, že jestli má být vůdcem této skupiny, tak mu musejí věřit. Sue si řekne, že ho ještě nikdy neviděla tak zklamaného s jejím výkonem. Invincible Man chytí Johnnyho a hodí ho na Sue. V tom se naštve dav lidí, kteří začnou řvát, že FF jsou neschopní, protože se bojí zaútočit a že možná oni Invincible Mana stvořili, když má stejné schopnosti. FF musejí utéct zpět domů. Sue s Johnnym pochopí, že to byla jejich vina a jdou za Reedem do laboratoře, aby mu oznámili svůj odchod z týmu. Reed řekne, že o ně pořád velmi stojí a že jejich oznámení se ruší. Pak jim řekne, aby mu pomohli nainstalovat jeden přístroj na záda. Když to udělají, tak jim řekne, že jdou za Invincible Manem. Thing chce vědět, oč jde, ale Reed řekne, že na vysvětlování není čas a že se musejí naučit poslouchat rozkazy i slepě, když to bude potřeba. Po chvíli přiletí FF k Invincible Manovi. Reed na něj zařve, že teď má moc ho zničit. Sue mu řekne, že to nesmí, že je to její otec. Reed jí ubezpečí, že to její otec není. Potom se ukáže, že přístroj na jeho zádech je vysílač rádiových vln. Reed pošle zprávu na Invincible Manovu planetu, aby jim okamžitě vrátili Dr. Storma. Pak Reed natáhne ruku a dá velkou ránu do Invincible Manova hrudníku, čímž rozbije nějaký přístroj. Invincible Man se přemění zpět do své pravé podoby a všichni pře sebou spatří Super Skrulla. Pak se objeví paprsek světla a Super Skrull zmizí. Johnny se ptá, co bude s jejich otcem a Reed mu řekne, že právě provedl výměnu vězňů. Jejich otec za Super Skrulla. Mezitím na Skrullovské planetě Skrullský císař přímo zuří, když zjistí, že lidé vůbec Super Skrulla nepřemohli a byl to jen podvod. Reed pak vysvětlí ostatním, že pochopil, že nikdo by v laboratoři nedokázal duplikovat jejich síly. Pak si vzpomněl, že to byl právě Super Skrull, kdo měl jejich síly a dokázal se přeměňovat. FF čekají a najednou se před nimi objeví Dr. Storm. Ten okamžitě skočí na zem a vybuchne. Reed ho prohlídne a zjistí, že měl k sobě připoutánu, nějakou výbušninu a tím, že skočil na zem, tak je zachránil. Ben řekne, že mu všichni dluží svoje životy. Reed mu pomůže na pohovku a Dr. Storm řekne svým dětem, že celý jeho život ovládla zbabělost, protože se nedokázal postavit strachu, že to on zabil svou ženu. Dále řekl: " Nechal jsem tragedii, aby mě před lety porazila. Neměl jsem odvahu jít dál, ale měl jsem ji mít kvůli vám. Jenže teď jsem nějak svou odvahu opět našel a možná jsem tak vyrovnal ty roky, co jsem promrhal. A proto nesmíte brečet, protože já získal zpět svou čest. Vzpomínejte na mě v dobrém a pamatujte si, miluji vás. Nikdy nezapomeňte, jak jsem na vás pyšný, když vidím, jak prožíváte život plný cti a starosti o druhé. Můj život byl samotářský po všechny ty roky, ale teď již nebudu sám, protože jdu za svou milovanou Mary.". V tu chvíli Dr. Franklin Storm vydechl naposled a Sue s Johnnym se rozbrečeli. V tu chvíli tam přiběhne náčelník policie, který řekne, že slyšel výbuch. Všimne si mrtvoly Franklina Storma a identifikuje ho jako Invincible Mana. Reed ho ale opraví, že toto je ten nejčestnější a nejstatečnější muž, se kterým se kdy setkal. Když si náčelník všimne brečící Sue a Johnnyho, tak si sundá klobouk a zeptá se Reeda, co se tu vůbec stalo. Reed mu řekne, že úplné hlášení mu předá později, ale prozatím mu postačí vědět, že zemřel hrdina.

Postavy-

Fantastic Four: Mr.Fantastic, Invisible Girl, Human Torch, Thing

Protivníci: Super Skrull/Invincible Man, Skrullský císař

Ostatní: Dr. Franklin Storm, náčelník policie

Příště-

Co může donutit Fantastic Four, aby v boji stanuli bok po boku se Sub-Marinerem, který byl vždy jejich nepřítelem? Odpověď je jednoduchá - Attuma!

Ostrov monster

13. června 2011 v 11:03 | Marvelman |  Typická místa


Ostrov monster

OBECNĚ

Opuštěný ostrov poblíž Japonska, který je znám jako Ostrov příšer. Ostrov je obydlen mnohými monstry, takže ten název není jen tak pro parádu.

PODROBNĚ

Mole Man si na ostrově vytvořil vlastní základnu a využíval několik místních monster, jako svých služebníků. Fantastic Four ostrov objevili a Mole Mana porazili. (Fantastic Four 1)

Monsters to Laugh With 2

9. června 2011 v 0:34 | Marvelman |  Monsters to Laugh With
Název-

Datum vydání- 1964

Příběh-

Hned na obalu vidíte příšerně zohyzděného muže, jak se ptá pohledné slečny před sebou, jestli je na něm snad něco v nepořádku.

Obří Gorila stojí s velkým balvanem v ruce nad vesnicí a chce ho na ní hodit. Pak se zeptá, kdo to nazval její dítě opicí.
Frankensteinovo monstrum se v zahradě bodne o nějaký trn a řekne, že to byl jedovatý břečťan. Pak dodá, že tohle je prostě jeho štěstí.

Do obchodu vejde odporný muž s palicí. Prodavač se hrozně vyděsí a muž se ho zeptá, jestli tu prodávají jo-jo.
Muž jede na motorce a v tom na ní skočí velká opice. Muž jí řekne, že stopaře rozhodně nebere.

Muž se přetahuje s vlkodlakem. Vlkodlak mu svými drápy rozškrábne celou tvář. Muž se tedy vzdá a řekne, že holt toho nového mustanga otestuje.

Nějaká ještěří obluda se z poloviny vynoří z vody a řekne, že ven nevyleze, dokud všichni nezavřou oči.

Hrozivá krokodýlí obluda chytne nějakou dívku. Dívka nazve obludu Melvin a řekne, že se od posledně dost změnil.

Frankensteinovo monstrum stojí uprostřed močálu a v rukou drží muže, který je buď mimo anebo mrtev. Monstrum mu řekne, že se už takhle nemohou dále scházet, jelikož lidé si toho začínají všímat.

Muž stojí přivázaný u stromu a kolem něj se shromáždí dav lidí. Muž řekne jen, že doufá, že tohle není další demonstrace za lidská práva.

Bojový vrtulník letí nad jezerem, ze kterého vykoukne obrovsky Dlouhá hlava nějakého dinosaura. Ten na vrtulník zavolá, že je od Vietnamu pěkně daleko.

Jeden muž drží v náručí nějakou ženu a před nimi se objeví hrozivé monstrum. Ta žena řekne tomu monstru, že myslela, že je na služební cestě.

Žena sedí na židli a všude kolem je plno hrozivých věcí, od lebek, přes různé děsivé masky až po temné obrazy. Žena zavolá na svého manžela, aby už na žádnou aukci nechodil.

Ženich stojí před obludou, která drží v náručí bezvládné tělo nevěsty. Ženich řekne obludě, jestli by mohl dostat zpět alespoň svůj ping pongový míček.

Postavy-

Frankensteinovo monstrum, vlkodlak, obří gorila a plno dalších potvor

Příště-

Ještě? Dobrá ale už naposled. Třetí číslo Monsters to Laugh With je již číslem posledním.

Fantastic Four světlice

4. června 2011 v 11:53 | Marvelman |  Objekty

Fantastic Four světliceKde se nachází - po ruce každému členu Fantastic Four

Komu patří - všem členům FF

Vlastnosti - světlice se vystřelí do vzduchu, aby upozornila ostatní členy

Poprvé spatřeno - Fantastic Four 1

Popis-


Fantastic Four byli od začátku jeden tým, jenže ne vždy byli všichni na jednom místě. Proto bylo potřeba najít něco, co ostatní členy upozorní, že se něco děje. Proto začali používat svoje speciální světlice. Ze začátku světlice na obloze vytvořila celý nápis Fantastic Four, aby bylo na první pohled jasné, pro koho je zpráva myšlena.Později ale všichni už věděli, o koho se jedná a aby to nebylo zbytečně komplikované, tak celou situaci usnadnilo také to, že Fantastic Four měli svůj oficiální znak. Světlice byly tedy upraveny tak, aby na obloze vytvářeli pouze znak FF a ne celý název.

Aktualizace - Aktualizovaná složka protivníků v rubrice Uncanny X-Men!!!