Co vás čeká- Daredevil nás zavede do svých záznamů a složek a podíváme se na osobu a jeho velkého nepřítele jménem Mr. Fear!

Listopad 2013

Owl

17. listopadu 2013 v 11:20 | Marvelman |  Daredevil - protivníci

Owl


Pravé jméno- Leland Owlsley

Bývalé identity- žádné

Národnost- americká

Poprvé spatřen- Daredevil 3

Schopnosti-
Nadlidská síla a schopnost létat.

Životopis-

Owl přijde do své kanceláře a tam na něj čeká Pan Grey. Grey Owla zklamal, protože měl po sobě skrýt stopy a nedokázal to. Policie je jim tedy na stopě. Owl nechá Greye jít, ale objedná na něj vrahy. Druhý den k němu přijde policie a odveze ho na výslech. Owl jede ale jen pod podmínkou, že si může obstarat právníka. Otevře si seznam a vybere si Matta Murdocka. U soudu je rozhodnuto, že přelíčení bude pokračovat zítra a do té doby na Owla musí Matt dávat pozor. Owl řekne, že se dostaví včas. Odjede ale do svého tajného sídla, kde si naverbuje dva kumpány. Poté se rozhodne se postarat o Matta, protože toho ví moc. Když se dostane do jeho kanceláře a tam na něj čeká Daredevil. Začnou s ním bojovat a v tom se tam objeví Karen. Owl jí vezme jako svoje rukojmí a DD se musí vzdát. Owl pak zavolá všem bossům, že jim dá Daredevila, když ho uznají za svého bosse. DD ale uteče a s Owlem se utká. Owl nemůže vyhrát a tak prohodí Daredevila oknem. Než se vzpamatuje je již Owl pryč. (Daredevil 3)

Mr. Fixer

5. listopadu 2013 v 9:10 | Marvelman |  Daredevil - protivníci

Mr. Fixer


Pravé jméno- Roscoe Sweeney

Bývalé identity- žádné

Národnost- americká

Poprvé spatřen- Daredevil 1

Schopnosti-
Žádné.

Životopis-

Fixer byl hlavní pořadatel zápasů v boxu y často využíval podplácení a vyhrožování, aby zápasy dopadaly tak, aby si hodně vydělal. Jack Murdock se ale odmítl podřídit a Fixer nařídil jeho likvidaci. O pár let později po něm kvůli tomu šel jistý Daredevil. Fixer a jeho pomocník Slade se ho pokusili dostat, ale oba skončili za mřížemi. (Daredevil 1)

Aktualizace - Aktualizovaná složka protivníků v rubrice Uncanny X-Men!!!