Co vás čeká- Daredevil nás zavede do svých záznamů a složek a podíváme se na osobu a jeho velkého nepřítele jménem Mr. Fear!

Říjen 2015

Daredevil 9

8. října 2015 v 8:22 | Marvelman |  Daredevil - příběhyNázev- Mohl by vidět

Datum vydání- srpen 1965

Příběh-

Karen si domluvila schůzku s jistým mužem jménem Duke. Je to starý Mattův spolužák a Karen chce aby Matta přemluvil k operaci dr. Van Eycka. Duke se tedy sejde s Mattem a řekne mu, že ho zve na své panství, a že tam je i doktor Van Eyck. Matt tedy souhlasí s pozváním, protože cítí, že Duke něco skrývá. Když se dostanou na místo Matt vycítí obří nebezpečí a převlékne se za Daredevila. Jde za svými instinkty a najde obří kobaltovou bombu. S její pomocí chce Duke ovládnout Evropu. Než něco stihne DD udělat je chycen a vhozen do žaláře. Z toho se mu ale povede dostat a vyvolá rebelii proti Dukovi. S pomocí vesničanů dokáže porazit jeho roboty. Bombu ale zneškodnit nelze jediný způsob je, aby vybuchla v tomto sídle. Jenže kdo ji odpálí. DD to chce vzít na sebe ale Dr. Van Eyck ho zavře a bombu odpálí sám, čímž se obětuje. Než ale vybuchne zavolá na Daredevila, aby se nikdy nevzdával a nazve ho Matte. DD se tedy vydá za Dukem a utká se s ním. Bojují spolu na hradbách jeho panství. Boj nakonec skončí tak, že oba spadnou, ale DD se zachrání pomocí své hole. Mezitím doma si Foggy uvědomí, jak moc Karen miluje Matta a začne mu závidět. Vykašle se na jejich přátelství a začne Matta před Karen pomlouvat.

Postavy-

Daredevil

Protivníci: Duke, roboti

Ostatní: Karen Page, Foggy Nelson, Dr. Van EyckMaa-Gor

8. října 2015 v 8:16 | Marvelman |  Uncanny X-Men - protivníci

Maa-Gor


Pravé jméno- Maa-Gor

Bývalé identity- žádné

Národnost- Savage Land

Poprvé spatřen- Uncanny X-Men 10

Schopnosti-
Žádné.

Životopis-

Maa-Gor byl vůdcem a posledním svého druhu v Savage Land. Neměl moc v lásce Ka-Zara a mnohdy ho vyzval na souboj. Ka-Zar ale vždy zvítězil. (Uncanny X-Men 10)

Aktualizace - Aktualizovaná složka protivníků v rubrice Uncanny X-Men!!!